Si te vendosim shume imazhe njeheresh


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Si te vendosim shume imazhe njeheresh

  Receta Gatimi

  Video me poshte do te tregoj si te ngarkoni dhe postoni me shume se 1 imazh njeheresh.

  adresa e sitit qe perdoret ne video eshte: http://images.lirenti.com


  VIDEO

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Paneli nga mund te ngarkoni shume imazhe


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lindi 8 femije njeheresh,ka 14 gjithsej,pozon nudo.
  Nga 3r1k0 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-03-2012, 09:22 PM
 2. Si te vendosim nje foto ne forum
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-01-2010, 07:09 PM
 3. Dy universitete njeheresh
  Nga andi_pg nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 12-09-2009, 08:04 AM
 4. Nuk mund te postoj me shume se 3 imazhe ne forum
  Nga Rovi nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-06-2008, 09:37 AM
 5. Si te vendosim nje favicon ne nje faqe?
  Nga ReniX nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-03-2008, 08:09 PM