Shume Urime Dak ....100 vjeē !!!!!


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Shume Urime Dak ....100 vjeē !!!!!

  Receta Gatimi


  Urimet me te bukura per ty Daku
  U befsh 130 vjeē dhe qofsh i lumtur ēdo moment me familjen tende


 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Shume Urime Dak ....100 vjeē !!!!!

  Gezuar Daku 100 vjet te behesh, qofsh gjithmone i lumtur e i gezuar e me humor.

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e T_o_n_i
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  93
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Shume Urime Dak ....100 vjeē !!!!!

  Daku edhe 100 te tjera te uroj edhe un e hajde me nje nuse tani

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Shume Urime Dak ....100 vjeē !!!!!

  Urime Dako dhe 100 Vjeē

  Shendet e Gezime gjithemon ne familje Gezuar Ditelindjen! Uroj tia kalosh sa me bukur!

  [highlight=#FF0080:2ja07a9d]Gezuar[/highlight:2ja07a9d]


 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Shume Urime Dak ....100 vjeē !!!!!

  shpejt nga nje cope torte se po me shkon goja leng mua

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Shume Urime Dak ....100 vjeē !!!!!

  [highlight=#FFFF80:1ck2ltbt].... Edhe 100 per ty....![/highlight:1ck2ltbt]

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Shume Urime Dak ....100 vjeē !!!!!

  Faleminderit te gjitheve nga zemra!

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Shume Urime Dak ....100 vjeē !!!!!

  GEZUAR Gezuar GEZUAR

  Zemra ime. U befsh 100 vjec. Te uroj gjithe te mirat e kesaj bote.
  Ju falenderoj te gjitheve per urimin e bere Dakut.


  Edhe njehere "Gezuar"

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Shume Urime Dak ....100 vjeē !!!!!

  Falemnerit nruje!

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e Rovi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  45
  Reputacioni
  0

  Re: Shume Urime Dak ....100 vjeē !!!!!

  Gezuar ditelindjen!
  Vite te shumta dhe te gezuara ne jete daku!
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Shume Urime Dak ....100 vjeē !!!!!

  Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Ylli,do ishte shume e gjate.
  Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Trendafili,do ishte shume e shkurter.
  Por uroj qe jeta jote te jete e Shndritshme si Ylli dhe e bukur si Trendafili!

  Gezuar ditelindjen!
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Shume Urime Dak ....100 vjeē !!!!!

  Gezuar ditelindjen daku. Te uroj cdo te mire ne jeten tende personale dhe familiare.
  Niko.

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Shume Urime Dak ....100 vjeē !!!!!

  Ku je mor Dak,
  Paske ditelindjen mor dreq ..lol..

  Edhe 100 te tjera vlla. Pac fat e lumturi... Lek nuk ka, me vjen keq.. hahahaTemė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Doni tė jetoni deri 100 vjeē? Shumė e thjeshtė
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 14-10-2013, 11:38 PM
 2. Shume Urime ReniX
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 10-02-2013, 12:09 PM
 3. Lirenti.com 7 Vjeē! - Urime dhe Faleminderit!
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-12-2012, 11:42 AM
 4. Shumė urime pėr ty LABE!!!
  Nga vaaldr1n nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 11-07-2012, 11:33 PM
 5. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM