Kengetarja me seksi ne Shqiperi Elvana Gjata - Video te RE


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Kengetarja me seksi ne Shqiperi Elvana Gjata - Video te RE

  Receta Gatimi

  Lexuesit e Albaniac e votuan Elvana Gjaten, si kengetaren me seksi ne Shqiperi per momentin, e si per te provuar qe e meriton kete titull me se miri, kengetarja publikon javen e ardhshme videoklipin e saj me te ri, i cili mund te pershkruhet vetem me nje fjale: HOT! Klipi eshte xhiruar ne disa prej vendeve me egzotike ne Shqiperi, dhe mesa kemi mesuar mund te jete nje prej klipeve me te mire ne vite. Nje prej producenteve u shpreh per Albaniac: -“Mos prisni nje klip, prisni nje film artistik”. Ne disponojme fotografite me te fundit nga Elvana si dhe klipin e meposhtem me fragmente nga prapaskenat e xhirimeve. Te henen me date 16, kengetarja do te jete ne Kosove per premieren e videos se kenges “Vetes”, ndersa ketu do ta publikojme eskluzive per web nga mesi i javes se ardheshme.Nuk po ju durohet e? As neve!  Burimi Nga Revista Albaniac

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Waaa sa qenka shendosh kjo!!!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  si qenka ber kjo

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  si qenka ber kjo
  e pash ne Apartamenti 2XL bobo!

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  He te pelqeu apo jo , ti them ndonje fjal ?

  hahaaha

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me ka pelqyer shume, por kisha kohe pa e pare

  mbaje per nje here tjeter fjalen

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  mua me pelqen shum

  kenga e fundit

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Me ka pelqyer shume, por kisha kohe pa e pare

  mbaje per nje here tjeter fjalen
  Ehde po te kisha ndonje gje do ti thoja per vete haha

 9. #9
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  eshte me shume stil kjo

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e kom dit une qe kjo eshte yll o vlla

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Videoklipi i ri i Elvana Gjata - Gjaku Im
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 28-04-2012, 09:43 PM
 2. Elvana Gjata nė Dancing With the Stars
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 01:50 PM
 3. Fituesja e Top Fest 8 - Elvana Gjata
  Nga flori_xhi nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 09-06-2011, 05:14 PM
 4. Elvana Gjata me videoklip te ri
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-08-2009, 03:38 AM