Ju Pėrshėndes Me Njė Kėngė..


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 53 1234561151 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 1049
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Ju Pėrshėndes Me Njė Kėngė..

  Receta Gatimi

  Pershendetje te gjitheve.

  Mendoj se nje teme e tille na nevojitet te kalojme pak caste te bukura por edhe te njohim shijet muzikore te njeri tjetrit. Ju pershendes une i pari me nje kenge qe me pelqen shume dhe qe eshte shume domethense per mua.


  Kalofshi bukur,


  ns.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Peniel; 14-02-2009 mė 12:47 PM.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Ju Pershendes Me Nje Kenge..

  Un do tu pershendes me Bob Marley & The Wailers - Could You Be Loved

  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Peniel; 14-02-2009 mė 12:48 PM.

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Ju Pershendes Me Nje Kenge..

  Pershendes te gjithe miqte e mi ne forum me kete kenge........

  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Peniel; 14-02-2009 mė 12:49 PM.

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Ju Pershendes Me Nje Kenge..

  pershendes GENTIN me ate kengen qe ka vene vete aty !

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Ju Pershendes Me Nje Kenge..

  Nje pershendetje per annen dhe kukllen andej nga lojrat me kete kengen poshte!  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Peniel; 14-02-2009 mė 12:51 PM.

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Ju Pershendes Me Nje Kenge..

  Pershendes Renix me kete kengen e vizion band : napoloni ! doja ta vija por nuk arrita dot lol !

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Ju Pershendes Me Nje Kenge..

  Ju pershendes me kengen e turqise ne eurovizon 2008...


  gjithashtu edhe me kengen e bullgarise


  [nomedia]http://youtube.com/watch?v=505ej2EAb9U[/nomedia]
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Peniel; 14-02-2009 mė 12:52 PM.

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ju Pershendes Me Nje Kenge..

  Pershendes te gjithe anetaret e Lirenti.com me kengen me poshte dhe u uroj nje dite te kendshme.


  Roxette - Listen to youre heart


  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Peniel; 14-02-2009 mė 12:50 PM.

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ju Pershendes Me Nje Kenge..

  Pershendes te gjithe anetaret e Lirenti.com me kengen me poshte dhe u uroj nje dite te kendshme.

  nel cuore lei - Andrea Bocelli & Eros Ramazzotti


  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Peniel; 14-02-2009 mė 12:53 PM.

 10. #10
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Ju Pershendes Me Nje Kenge..

  Flm Emaus dhe une ju pershendes me ket kenge , kalofshi nje dite te bukur  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Peniel; 14-02-2009 mė 01:01 PM.

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ju Pershendes Me Nje Kenge..

  Mima flm, kenga qenka fantastime, me pelqeu shume

  P.s qenke ngritur me oreks sot, duket nga kenga qe ke zgjedhur

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Ju Pershendes Me Nje Kenge..

  Ju pershendes me nje kenge shume prekese dhe domethenese.


  Scorpions - Humanity


  Ketu mund ta shikoni ne faqen zyrtare: mms://the-scorpions.com/scorpions/humanity.wmv
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Peniel; 14-02-2009 mė 01:02 PM.

 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ju Pershendes Me Nje Kenge..

  Ju pershendes te gjitheve me kete kenge.

  ALBAN SKĖNDERAJ & MIRIAM CANI_LET ME DIE WITH YOU


  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Peniel; 14-02-2009 mė 01:05 PM.

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: Ju Pershendes Me Nje Kenge..

  hej si ngjiten keto kenget nga youtube

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: Ju Pershendes Me Nje Kenge..

  Mi Segundo Intento - Reinald o Alvarez


  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Peniel; 14-02-2009 mė 01:06 PM.

 16. #16
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Ju Pershendes Me Nje Kenge..

  mnellina na e ver mire kaseten se te ka ngec shiriti

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: Ju Pershendes Me Nje Kenge..

  hahahahaha..do mundohem.

  REINALDO ALVAREZ - MI SEGUNDO INTENTO


  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Peniel; 14-02-2009 mė 01:07 PM.

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: Ju Pershendes Me Nje Kenge..

  e shikoooon?! e gjata

 19. #19
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Ju Pershendes Me Nje Kenge..

  po e pase dy te shtena e nje te vrare ti

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: Ju Pershendes Me Nje Kenge..

  hahahahha moj ti!!

  po he se heren e pare e kisha me dhe kjo si ben. sle rast pa te korigjuar apo kritikuar
  pupupupu cpaske qene lol lol lol

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 53 1234561151 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. pershendes me kete kenge .......
  Nga bessy nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-02-2011, 11:14 PM
 2. Ju Pėrshėndes
  Nga Atlantis nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 09:27 AM
 3. Ju pershendes
  Nga xstar nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-09-2009, 12:08 AM
 4. Ju pershendes
  Nga BABUCI nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 05-04-2009, 08:05 PM
 5. Ju pershendes tek Gold Tv :)
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 26-01-2008, 02:41 PM

Etiketat pėr kėtė Temė