Probleme me Kompjuterin??!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 11 nga 25 FillimiFillimi ... 67891011121314151621 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 201 deri tek 220 prej 493
 1. #201
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  skype po po kam te instaluar. hapur eshte. flm

  po i bera te gjithe disable

 2. #202
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ta nxjerr tani problemin me addons disable? Duhet te besh disable addons qe ka skype. qe mos ta nxjerri ate problem.

 3. #203
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  jo nuk ma nxhjerr me shum shum faleminderit

 4. #204
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  jo nuk ma nxhjerr me shum shum faleminderit
  Mire se erdhe ne Lirenti.com atehere! nje tjeter anetar i kenaqur

 5. #205
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  shum flm me sa mundesi te keme d mundohem te flsa edhe te shoqeria ime se ne kete web munde gjejne cdo gje qe nevoiten.

 6. #206
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Faleminderit Paolo, gjithashtu mund te sygjeroni miqeve tuaj faqen tone ne facebook: http://www.facebook.com/pages/Portal...ar/33731819203

 7. #207
  i/e rregjistruar 10% Maska e waloni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  43
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  pershendetje mundet dikush te me rekomandoj qfar programi me perdor per recovery dua ti tkhej disa foto

 8. #208
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kerko ne forum, waloni, eshte folur disa here, flm

 9. #209
  i/e rregjistruar 10% Maska e Joan
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  mund te me gjeje dikush serialin ose crack-un e Farming extreme manager?

 10. #210
  i/e rregjistruar 10% Maska e waloni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  43
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ok me fal :S po skam hasur .. por patjeter qe me duhet me kqyr sigurisht qe duhet te jent dikun flmm

 11. #211
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Joan Lexo postimin
  mund te me gjeje dikush serialin ose crack-un e Farming extreme manager?

  Kodi:
  http://rapidshare.com/files/304659663/Farming_Extreme_Manager_3.33.rar

  Rishkarkoje prapė dhe brenda ke njė crack.

  Kalofsh mirė.

 12. #212
  i/e rregjistruar 10% Maska e Joan
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  faleminderit

 13. #213
  i/e rregjistruar 10% Maska e griseld
  Anėtarėsimi
  Dec 2009
  Postime
  24
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  me falni kam nji problem me kompjuterin sepse atij i kane ikur ngjyrat keq,jeshilja del e zez,dhe e bardha eshte si roze.kjo ndodhi n qoft se e ke parasysh kur e le mausin pa levizur dhe fiket monitori dhe kur e leviza mausin doli kshu sic thash.e provova ta ndryshoj ne 16 bit po prap su be gje.ju lutem me ktheni pergjigje

 14. #214
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Griseld.
  Provoni te shtrengoni karten video, kontrollo ekranin dhe opsnilale ri-instalo drejtuesit e kartes video. Largo magnetet apo metalet nga tavolina e pc. Ka shume faktor te ndrodh ajo qe thua.

 15. #215
  i/e rregjistruar 10% Maska e griseld
  Anėtarėsimi
  Dec 2009
  Postime
  24
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  faleminderit po e provoj nji her

 16. #216
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11

  Mund te me ndihmoni

  Kshtu desha ta formatizoj laptopin por kam problem, po starton mire ne hapin e pare kur duhet me ba ENTER ne momentin qe e shtypi enterin me del njoftimi qe nuk po e nje hardiskun ose qe kam problem me hardisk mire po pc-ja punon me kete HARDISK po e baj test ne BIOS nuk po tregon qe kam naj problem ndrrova edhe CD e njejta gje.Per sqarim e kam Windows 7 desha ta fus XP-in me e let se kam veq 1 gig RAM.Ju pershendes

 17. #217
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  Kshtu desha ta formatizoj laptopin por kam problem, po starton mire ne hapin e pare kur duhet me ba ENTER ne momentin qe e shtypi enterin me del njoftimi qe nuk po e nje hardiskun ose qe kam problem me hardisk mire po pc-ja punon me kete HARDISK po e baj test ne BIOS nuk po tregon qe kam naj problem ndrrova edhe CD e njejta gje.Per sqarim e kam Windows 7 desha ta fus XP-in me e let se kam veq 1 gig RAM.Ju pershendes
  Pėrshėndetje gjendar.

  Problemi qė ke ėshtė tepėr i njohur. Nė pjesėn mė tė madhe tė laptop ėshtė i vendosur hard disk i formės SATA qė nga versionet e XP nuk njihet me pėrjashtim tė atyre XP qė kanė tė pėrfshirė Service Pack 3 nė brendėsi por edhe kėta janė tė paktė. Nuk e di se ku banon por do tė tė kėshilloja tė kėrkoje nga ndonjė miku yt apo nga dikush tjetėr njė CD me XP tė cilit i kanė vendosur udhėzues (drivers) edhe pėr SATA. Ekziston njė opsion nė BIOS qė e ē'aktivizon SATA duke e kthyer nė ATA por ky opsion ėshtė i rrallė dhe personalisht e kam ndeshur vetėm tek DELL. Pėr tė mos u ngatėrruar mė tepėr, mė mirė shiko pėr ndonjė XP me drivers SATA tė integruar, nėse kėrkon ti vendosėsh XP, pėrndryshe shtoji laptopit njė memorje shtesė 1 GB dhe mbaj Windows 7. Kėshtu nuk do kesh probleme tė tilla.


  Kalofsh mirė.

 18. #218
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Shume faliminderit Peniel per pergjigjejen gjitha te mirat e ksaj jete per ty.Une e kam pas nje her ni XP te instalun ,po me siguri e pasna pas SP3-shin SATA.Po mire me duhet ti shpenzoj edhe ja 30 euro per edhe 1 gig Ram qka ti bajsh kjo asht teknologjia.Kaloja mire Une jam nga Kosova jetoj ne Prishtine

 19. #219
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Eshte mire ta rrisni Ram, sidomos me keto programet e fundit qe duan shume burime hardware!

 20. #220
  i/e rregjistruar 10% Maska e tony65
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Tirana
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kam nje problem me kompjuterin e kam XP dhe doja ti beja formatim me windows 7 ,e fus cd i bej restart shtyp f8 por vazhdon punen si nje restart i zakonshem d.m.th nuk fillon formatimin.
  CD punon ne rregull sepse e provova ne vend tjeter ,PC parametrat i ka 5oo GB hard disku - 2GB Ram - 1 GB karta grafike.
  C'far te bej?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Problem me kompjuterin
  Nga anonymus nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 28-07-2013, 10:25 PM
 2. Si te mbrojme kompjuterin nga Hakerat?
  Nga Nerti nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 09:26 PM
 3. Problem me kompjuterin
  Nga Elti Vlore nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 04:18 PM
 4. Fik kompjuterin me nje SMS
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 07:40 PM
 5. Spiune ne kompjuterin tend
  Nga labja nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2010, 04:54 PM

Etiketat pėr kėtė Temė