Probleme me Kompjuterin??!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 25 FillimiFillimi 123456712 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 493
 1. #21
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Probleme me Kompjuterin??!

  Receta Gatimi

  pershendetje pablita,

  Mund te postoni emrin e virusit qe keni marre, e gjeni ne log ose raportin qe ju jep antivirusi.

  Keshtu mund te te them nje eleminim me specifik.

 2. #22
  i/e rregjistruar 10% Maska e pablita
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  aty ku dua!!!!
  Postime
  26
  Reputacioni
  0

  Re: Probleme me Kompjuterin??!

  antivirusi me thote qe kam marre nje Trojan-Dropper dhe qe e kam ne driver por nuk e lejon te nderhyje

 3. #23
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Probleme me Kompjuterin??!

  Behet fjale per nje virus qe vertitet ne programet e mesazherit.

  Per eleminimin e tij eshte e nevojshme te kalohet ne SAFE MODE dhe te disativohet opsioni per Windows XP System Restore

  Proēedura: Ndize kompjuterin dhe gjate shfaqjes se shkronjave te para shtypni nga tastjera F8 per te kaluar ne SAFE MODE (ang) ose MODALITĄ PROVVISORIA (ita).

  1-Pasi te hapet Windowsi klikoni mbi Start.

  2- Klikim i djathte mbi My Computer, dhe me pas tek Properties.

  3- Ne tabin System Restore, kliko opsionin Turn off System Restore ose Turn off System Restore on all drives.

  4-Kliko Apply.

  5- Kur te shfaqet mesazhi konfermes klikoni, Yes.

  6- Kliko OK.


  Pas kesaj proēedure SKANONI pc tuaj me nje ANTIVIRUS. Nuk duhet te keni probleme me eleminimin e atij virusi.

  Pasi keni eleminuar ate file, beni te njejten proēedure, por kete rast duke e aktivizuar System Restore.

 4. #24

  Re: Probleme me Kompjuterin??!

  MIre se ju gjej.
  Ju pershnes te gjithe ne kete forum .
  Te dhenat e kompiuterit jane
  Windows Vista home premium ,Service Pack 1
  Security Center CA .Antivirus.Spyware.CA Personal Firewall
  Un kam problem sepse nuk me hapet Java edhe pse e kam ne PC te instaluar,
  nuk me hapen si p.sh Top Albania Radio ta degjoj live edhe pse kam te instaluar adobe flash player.
  N.q.s keni mundesi te me tregoni cfare te bej
  Ja cfare me del kur nuk me hapet Java

  Java Plug-in 1.6.0_10
  Using JRE version 1.6.0_10 Java HotSpot(TM) Client VM
  User home directory = C:\Users\Leda

  Kodi:
  ----------------------------------------------------
  c:  clear console window
  f:  finalize objects on finalization queue
  g:  garbage collect
  h:  display this help message
  l:  dump classloader list
  m:  print memory usage
  o:  trigger logging
  q:  hide console
  r:  reload policy configuration
  s:  dump system and deployment properties
  t:  dump thread list
  v:  dump thread stack
  x:  clear classloader cache
  0-5: set trace level to <n>
  ----------------------------------------------------
  
  security: property package.access value sun.
  security: property package.access new value sun.,com.sun.javaws
  security: property package.access value sun.,com.sun.javaws
  security: property package.access new value sun.,com.sun.javaws,com.sun.deploy
  security: property package.definition value null
  security: property package.definition new value com.sun.javaws
  security: property package.definition value com.sun.javaws
  security: property package.definition new value com.sun.javaws,com.sun.deploy
  security: property package.definition value com.sun.javaws,com.sun.deploy
  security: property package.definition new value com.sun.javaws,com.sun.deploy,com.sun.jnlp
  security: property package.access value sun.,com.sun.javaws,com.sun.deploy
  security: property package.access new value sun.,com.sun.javaws,com.sun.deploy,org.mozilla.jss
  security: property package.definition value com.sun.javaws,com.sun.deploy,com.sun.jnlp
  security: property package.definition new value com.sun.javaws,com.sun.deploy,com.sun.jnlp,org.mozilla.jss
  basic: Added progress listener: sun.plugin.util.GrayBoxPainter$GrayBoxProgressListener@8965fb
  network: Cache entry not found [url: http://speed1.optimum.net/sp6.jar, version: null]
  network: Connecting http://speed1.optimum.net/sp6.jar with proxy=DIRECT
  network: Connecting http://speed1.optimum.net:80/ with proxy=DIRECT
  network: Connecting http://speed1.optimum.net/sp6.jar with cookie "ooltag=hjNckjIeeTcfd; sitesession; oolsub=nikoleda; ptoken=_fj\dba`; fcuser=nikoledafc|fc1886139506; ovsession=nikoleda; s_cc=true; s_sq=%5B%5BB%5D%5D; FSRCookie=ForeseeLoyalty=3||currentURL=blank||previousURL=http%3A//www.optimum.net/Lifestyle/MyComputer"
  network: Connecting http://speed1.optimum.net:80/ with proxy=DIRECT
  java.net.SocketException: Permission denied: recv failed
  	at java.net.SocketInputStream.socketRead0(Native Method)
  	at java.net.SocketInputStream.read(Unknown Source)
  	at java.io.BufferedInputStream.fill(Unknown Source)
  	at java.io.BufferedInputStream.read1(Unknown Source)
  	at java.io.BufferedInputStream.read(Unknown Source)
  	at sun.net.www.http.HttpClient.parseHTTPHeader(Unknown Source)
  	at sun.net.www.http.HttpClient.parseHTTP(Unknown Source)
  	at sun.net.www.http.HttpClient.parseHTTP(Unknown Source)
  	at sun.net.www.protocol.http.HttpURLConnection.getInputStream(Unknown Source)
  	at sun.plugin.PluginURLJarFileCallBack.downloadJAR(Unknown Source)
  	at sun.plugin.PluginURLJarFileCallBack.access$000(Unknown Source)
  	at sun.plugin.PluginURLJarFileCallBack$2.run(Unknown Source)
  	at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method)
  	at sun.plugin.PluginURLJarFileCallBack.retrieve(Unknown Source)
  	at sun.net.www.protocol.jar.URLJarFile.retrieve(Unknown Source)
  	at sun.net.www.protocol.jar.URLJarFile.getJarFile(Unknown Source)
  	at sun.net.www.protocol.jar.JarFileFactory.get(Unknown Source)
  	at sun.net.www.protocol.jar.JarURLConnection.connect(Unknown Source)
  	at sun.plugin.net.protocol.jar.CachedJarURLConnection.connect(Unknown Source)
  	at sun.plugin.net.protocol.jar.CachedJarURLConnection.getJarFileInternal(Unknown Source)
  	at sun.plugin.net.protocol.jar.CachedJarURLConnection.getJarFile(Unknown Source)
  	at sun.misc.URLClassPath$JarLoader.getJarFile(Unknown Source)
  	at sun.misc.URLClassPath$JarLoader.access$600(Unknown Source)
  	at sun.misc.URLClassPath$JarLoader$1.run(Unknown Source)
  	at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method)
  	at sun.misc.URLClassPath$JarLoader.ensureOpen(Unknown Source)
  	at sun.misc.URLClassPath$JarLoader.<init>(Unknown Source)
  	at sun.misc.URLClassPath$3.run(Unknown Source)
  	at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method)
  	at sun.misc.URLClassPath.getLoader(Unknown Source)
  	at sun.misc.URLClassPath.getLoader(Unknown Source)
  	at sun.misc.URLClassPath.getResource(Unknown Source)
  	at sun.plugin2.applet.Plugin2ClassLoader$3.run(Unknown Source)
  	at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method)
  	at sun.plugin2.applet.Plugin2ClassLoader.findClassHelper(Unknown Source)
  	at sun.plugin2.applet.Applet2ClassLoader.findClass(Unknown Source)
  	at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)
  	at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)
  	at sun.plugin2.applet.Plugin2ClassLoader.loadCode(Unknown Source)
  	at sun.plugin2.applet.Plugin2Manager.createApplet(Unknown Source)
  	at sun.plugin2.applet.Plugin2Manager$AppletExecutionRunnable.run(Unknown Source)
  	at java.lang.Thread.run(Unknown Source)
  network: Cache entry not found [url: http://speed1.optimum.net/sp6.jar, version: null]
  network: Connecting http://speed1.optimum.net/sp6.jar with proxy=DIRECT
  network: Connecting http://speed1.optimum.net:80/ with proxy=DIRECT
  network: Connecting http://speed1.optimum.net/sp6.jar with cookie "ooltag=hjNckjIeeTcfd; sitesession; oolsub=nikoleda; ptoken=_fj\dba`; fcuser=nikoledafc|fc1886139506; ovsession=nikoleda; s_cc=true; s_sq=%5B%5BB%5D%5D; FSRCookie=ForeseeLoyalty=3||currentURL=blank||previousURL=http%3A//www.optimum.net/Lifestyle/MyComputer"
  network: Connecting http://speed1.optimum.net:80/ with proxy=DIRECT
  network: Cache entry not found [url: http://speed1.optimum.net/com/cablev...ckApplet.class, version: null]
  network: Connecting http://speed1.optimum.net/com/cablev...ckApplet.class with proxy=DIRECT
  network: Connecting http://speed1.optimum.net:80/ with proxy=DIRECT
  network: Connecting http://speed1.optimum.net/com/cablev...ckApplet.class with cookie "ooltag=hjNckjIeeTcfd; sitesession; oolsub=nikoleda; ptoken=_fj\dba`; fcuser=nikoledafc|fc1886139506; ovsession=nikoleda; s_cc=true; s_sq=%5B%5BB%5D%5D; FSRCookie=ForeseeLoyalty=3||currentURL=blank||previousURL=http%3A//www.optimum.net/Lifestyle/MyComputer"
  network: Cache entry not found [url: http://speed1.optimum.net/com/cablev...et/class.class, version: null]
  network: Connecting http://speed1.optimum.net/com/cablev...et/class.class with proxy=DIRECT
  network: Connecting http://speed1.optimum.net:80/ with proxy=DIRECT
  network: Connecting http://speed1.optimum.net/com/cablev...et/class.class with cookie "ooltag=hjNckjIeeTcfd; sitesession; oolsub=nikoleda; ptoken=_fj\dba`; fcuser=nikoledafc|fc1886139506; ovsession=nikoleda; s_cc=true; s_sq=%5B%5BB%5D%5D; FSRCookie=ForeseeLoyalty=3||currentURL=blank||previousURL=http%3A//www.optimum.net/Lifestyle/MyComputer"
  basic: load: class com.cablevision.emedia.optonline.speedcheck.SpeedCheckApplet.class not found.
  load: class com.cablevision.emedia.optonline.speedcheck.SpeedCheckApplet.class not found.
  java.lang.ClassNotFoundException: com.cablevision.emedia.optonline.speedcheck.SpeedCheckApplet.class
  	at sun.plugin2.applet.Applet2ClassLoader.findClass(Unknown Source)
  	at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)
  	at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)
  	at sun.plugin2.applet.Plugin2ClassLoader.loadCode(Unknown Source)
  	at sun.plugin2.applet.Plugin2Manager.createApplet(Unknown Source)
  	at sun.plugin2.applet.Plugin2Manager$AppletExecutionRunnable.run(Unknown Source)
  	at java.lang.Thread.run(Unknown Source)
  Caused by: java.io.IOException: open HTTP connection failed:http://speed1.optimum.net/com/cablev...et/class.class
  	at sun.plugin2.applet.Applet2ClassLoader.getBytes(Unknown Source)
  	at sun.plugin2.applet.Applet2ClassLoader.access$000(Unknown Source)
  	at sun.plugin2.applet.Applet2ClassLoader$1.run(Unknown Source)
  	at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method)
  	... 7 more
  Exception: java.lang.ClassNotFoundException: com.cablevision.emedia.optonline.speedcheck.SpeedCheckApplet.class
  Ignored exception: java.lang.ClassNotFoundException: com.cablevision.emedia.optonline.speedcheck.SpeedCheckApplet.class

 5. #25

  Re: Probleme me Kompjuterin??!

  Te dhenat e kompiuterit jane
  Windows Vista home premium ,Service Pack 1
  Security Center CA .Antivirus.Spyware.CA Personal Firewall
  Edhe dicka tjeter qe sapo e pash ,pasi doja te shikoja nje film ne kete website (pallati 176)
  nuk me hapet ajo Google player ne asnje vend nuk mund ti shoh videot me kete Google player
  Amund te me ndihmosh cfare te bej?
  Famleminderit

 6. #26
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Probleme me Kompjuterin??!

  Pershendetje Mirashi_Ni!

  Sa per google player instalo dhe nje here Java: http://www.java.com/en/download/index.jsp
  dhe versionon e fundit te flash: http://get.adobe.com/flashplayer/


  Per te degjuar Top albania radio duhet te te kesh te instaluar windows media player

  ēfare shfletuesi perdor? IE, Firefox, Opera? Ri-instalo dhe per shfletuesin tuaj versionin e fundit!

  Bye!

 7. #27

  Re: Probleme me Kompjuterin??!

  Flm per pregjigjen.
  Por un kam te instaluar Firefox dhe explorer versionin e fundit dhe perdor windows vista.
  Kam edhe windows media player, real player.winmap .
  Kam te instaluar Java 7.10
  Per kete nuk e kuptoj perse nuk hapen .
  E instalova ate plugin qe me dergove ti te flash player por nuk mi hap google player .
  Ku mendon se esht problemi?
  Falaminderit

 8. #28

  Re: Probleme me Kompjuterin??!

  mbyll nje here firewall-in

 9. #29
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Probleme me Kompjuterin??!

  Provo njėherė tė zbresėsh google player dhe tė shikosh me kėtė program videot. Pėrderisa ke versionet e fundit tė Java dhe tė Flash Player nuk duhet tė kishe probleme.


  ns

 10. #30
  i/e rregjistruar 10% Maska e learti1
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  11
  Reputacioni
  0

  Re: Probleme me Kompjuterin??!

  Kėrkoj ndihmė rreth ketij problemi me diskun "C".

  Kur provoi ta hap "C" nuk mund ta hapi dhe sa per sqarim se qka po shfaqet pas tentim hapjes ja edhe nje foto:  Ėshtė e kjart se ēka po shkruan ne kete img por asnje proqes nuk ėshtė aktiv gjatė tentim hapjes.
  Programet qe gjinden ne diskun "C" shumica prej tyre janė funksional por per ti hap duhet menyrė e terthort sepse shkurtesat ne desktop nuk funksionojn.Poashtu kur dua te instaloi ndonje program nuk ka mundesi qe te instalohet ku njekohsisht prej shfletuesve vetem explorer eshte funksional sepse firefox-i nuk hapet.

  Kam provuar qe ta formatoi "C" pastaj ne pergjithesi sistemin por nuk ėshtė e mundshme.

  Sa per sqarim perdori sistemin -XP-.

  Ja edhe nje foto ndoshta do te jetė edhe me i qart problemi.  Shpresoj se nuk isha i tepert ku paraprakisht iu falenderoi.

 11. #31
  i/e rregjistruar 10% Maska e learti1
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  11
  Reputacioni
  0

  Re: Probleme me Kompjuterin??!

  Pyetini Ekspertet
  Pėr ēdo problem qe mund tė hasni nė pc tuaj, pėr ēdo kėshillė nga ekspertėt tanė mos nguroni tė shkruani.
  A askush nuk ka qe te jap pergjijge a

 12. #32
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Probleme me Kompjuterin??!

  Nuk le vent te binte kaposhi ne bark

  Disa pyetje! Keni Kaspersky? A e keni skanuar per viruse? A e keni azhornuar sistemin kohet e fundit? ēfare programi ke instaluar se fundmi.

  1. Bej skanim me antivirus nqs mundesh.
  2. Hiq ate veshjen e XP dhe mundesisht nqs ke instaluar ndonje pack per ikonat.
  3. Provo ne Safe Mode me ( F8 ) nqs ke te njejtin problem.

 13. #33
  i/e rregjistruar 10% Maska e learti1
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  11
  Reputacioni
  0

  Re: Probleme me Kompjuterin??!

  Se pari te falemenderit ReniX sidomos per fillimin e pergjigjes.

  Problemi u rregullua pas formatit te diskut "C".

  E vlen per te ardhmen qe ti ndjek keshillat e juaja.

  Edhe nje here te falenderoi.

 14. #34
  i/e rregjistruar 10% Maska e kristina
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Postime
  34
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Pėrsėndetje kam njė problem kur ndez pc me del nje faqe ku thotė:


  sound.exe has encoutered a problem and nedds to close. we are sorry for tha incovenence.
  iIf you are in the middle of something the information you were working might be lost.

  Please tell microsoft about this problem.

  we have created an error report that yoz can send to us. we will treat this report as confidential and anonymous.


  Debug Send error report Dont send  nese e boj dont send me pas pak me bllokohet pc.

 15. #35
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10
  Ju keshilloj te skanoni PC tuaj me nje antivirus.

  sound.exe W32.Audio worm

  Pra file i padeshirueshem per sistemin.

 16. #36
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Mund te me ndihmosh te lutem? SHumicen e rasteve sa e hap kompjuterin ekrani i del i vogel dhe i anon djathtas. Ai ka nje buton auto qe ben auto rregullim dhe kur e shtyp ate rregullohet. Po une dua te di pse me del keshtu? Se kompjuterin e kam te ri. Ekrani eshte philips 17" Me ndihmoni ju lutem flm

 17. #37
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Shiko mbrapa monitorit aty duhet te kesh disa butona,kontrolloj nje here ato.

 18. #38
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga enibjondja Lexo postimin
  Mund te me ndihmosh te lutem? SHumicen e rasteve sa e hap kompjuterin ekrani i del i vogel dhe i anon djathtas. Ai ka nje buton auto qe ben auto rregullim dhe kur e shtyp ate rregullohet. Po une dua te di pse me del keshtu? Se kompjuterin e kam te ri. Ekrani eshte philips 17" Me ndihmoni ju lutem flm
  Pėrshėndetje.

  Kjo ndodh shpesh herė kur ekrani ėshtė WIDE (i gjerė) dhe karta grafike nuk e suporton atė lloj ekrani me tepėr se sa njė shfaqje e zakonshme. Por ka raste kur mungon driver i kartės grafike ekrani del nė kėtė mėnyrė. Ose njė mėnyrė tjetėr ėshtė tė shkosh tek menuja e ekranit dhe tė zgjedhėsh njė opsion i cili tė jep mundėsinė tė kesh ekranin WIDE pra tė plotė. Kjo zakonisht ndodh me kompjutera desktop dhe jo me laptop.

  Nėse do na sillje specifikat e kompjuterit do tė kishim edhe nje ide me tė mirė se cili ėshtė problemi. Kam pėrshtypjen se mungojnė driver (udhėzuesit) e kartės grafike. Mos ndoshta ke formatuar kompjuterin kohėt e fundit? Shkruaj edhe modelin e monitorit tė PC.

  ns

 19. #39
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Ne fakt i kam bere nje antivir dje po sbesoj se ka te bej se qe ne fillim keshtu dilte edhe pa bere antivir. Faleminderit qe po me ndihmon po cfre do te dish tjeter per kompjuterin? Eshte i ri as nje jave skam qe e kam blere. Rami 1 gb 512Mb

  Marka e ekranit eshte philips. 17 ' i sheshte.

 20. #40
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Nuk ka tė bėjė me antivirusin fare kjo gjė.

  Kur themi pėr specifikat e kompjuterit, kemi parasysh kėto gjėra: Ēfarė procesori ka, karta grafike, karta e zėrit, hard disk, etj etj. Pra pėrbėrja e kompjuterit. Mendova meqė e ke kopmjuterin tė ri e ke blerė nga njė dyqan duke parė ndonjė reklamė tė tij. Nėse tė dhėnat nga se ėshtė i pėrbėrė kompjuteri jot ekzistojnė tė shkruara nė letėr, shkruaj vetėm se ēfarė shkruhet pėr kartėn grafike. Nejse.

  Modeli i ekranit nuk ėshtė thjesht Philips 17''. Duhet tė ketė diēka mė tepėr se kaq. Psh: Philips 170S5FB 17 in LCD Monitor

  Shiko pėr kodin specifik tė ekranit tek korniza e ekranit dhe nė cepat e tij.

  Ose bėj kėtė: Shtyp butonin Menu tek ekrani dhe kėrko pėr njė submenu Display Settings. Aty duhet tė kesh dy opsione: Auto dhe Wide. Zgjidh kėtė tė dytėn.


  ns

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Problem me kompjuterin
  Nga anonymus nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 28-07-2013, 10:25 PM
 2. Si te mbrojme kompjuterin nga Hakerat?
  Nga Nerti nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 09:26 PM
 3. Problem me kompjuterin
  Nga Elti Vlore nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 04:18 PM
 4. Fik kompjuterin me nje SMS
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 07:40 PM
 5. Spiune ne kompjuterin tend
  Nga labja nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2010, 04:54 PM

Etiketat pėr kėtė Temė