Probleme me Kompjuterin??!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 25 FillimiFillimi 12345678914 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 493
 1. #61
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Pershendtje une kam nje problem me mikrofonin ne msn.Kur e fus mikrofonin ne PC punon dhe pastaj kur e bej ne msn audio and video setup nuk po del mikrofoni nese keni mundesi me mė ndihmue.

 2. #62
  i/e rregjistruar 10% Maska e tony65
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Tirana
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kur e ndez kompjuterin me del kjo tabele nuk e kuptoj c'fare dote thote si t'ja bej ?
  RUNDLL
  Error loading C:\PROGRA~1\MYWEBS~1\bar\2.bin\M3PLUGIN.DLL
  The specified module could not be found.

 3. #63
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  @Tony
  Start->Run , shkruaj regedit dhe jepi Enter.
  Shko tek:

  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon

  dhe gjej key Shell, ku si vlere ka Explorer.exe dhe fshi pjesen qe vjem mbrapa Explorer.exe C:\PROGRA~1\MYWEBS~1\bar\2.bin... , pra ler vetem Explorer.exe

  Me pas gjej key Userinit, ku si vlere duhet te kete vetem C:\WINDOWS\system32\userinit.exe, (dhe presjen) . Nqs ka gjera te tjera mbrapa fshiji. Konfermo dhe rinis pc.
  Hapi siper te ti fshin nga sistemi, nqs do vetem te heqesh nisjen e proēesit duket te shkosh Run msconfig dhe heqesh shenjen nen m3plugin.

  Kjo ka ndodhe per shkak te nje virusi qe ke pasur.

 4. #64
  i/e rregjistruar 10% Maska e Tomori
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Postime
  28
  Reputacioni
  0
  Kompjuteri im eshte shume i ngadalte nuk e di se cfare ka .Te lutem me thuaj se cfare te bej .

 5. #65
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Tomori Lexo postimin
  Kompjuteri im eshte shume i ngadalte nuk e di se cfare ka .Te lutem me thuaj se cfare te bej .
  pershendetje tomori
  i ke bere scansione per virus me antivirus??

 6. #66
  i/e rregjistruar 10% Maska e mistir
  Anėtarėsimi
  Mar 2008
  Postime
  90
  Reputacioni
  12
  pershendetje. kam nje laptop dell latitude/ d830 kam vene gabimisht cod te gabuar dhe eshte mbyllur me keq. tani kur e ndez me nxierr nje fond gri dhe thote dicka si administrator password. di njeri te me ndihmoje si mund ta rregulloj? faleminderit

 7. #67
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mistir Lexo postimin
  pershendetje. kam nje laptop dell latitude/ d830 kam vene gabimisht cod te gabuar dhe eshte mbyllur me keq. tani kur e ndez me nxierr nje fond gri dhe thote dicka si administrator password. di njeri te me ndihmoje si mund ta rregulloj? faleminderit
  Zgjidhje ka por varet se ku e ke pasur passwordin. Gjithsesi pėr tė mos bėrė ndonjė dėmtim e mira ėshtė ta ēosh tek njė teknik dhe ai mund tė tė ndihmojė mė mirė pasi nuk ėshtė diēka tepėr e thjeshtė qė tė mund tė trajtohet kėtu nė kėtė temė.


  Kalofsh mirė.

 8. #68
  i/e rregjistruar 10% Maska e Tomori
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Postime
  28
  Reputacioni
  0
  falemiderit per mes po ikam bere scansione per virus po nuk ka

 9. #69
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Tomori Lexo postimin
  falemiderit per mes po ikam bere scansione per virus po nuk ka
  pershendetje tomori:
  a mund te me thuash se c'far anti-virusi perdor??

 10. #70
  i/e rregjistruar 10% Maska e mistir
  Anėtarėsimi
  Mar 2008
  Postime
  90
  Reputacioni
  12
  e kam quar te me shum se 4 teknik, por asnjeri nuk mund ta rregulloje.
  faleminderit per pergjigjen.

 11. #71
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Ne se ka mundesi me me ndihmu se si te zgjidh problemin qe kam.Problemi qe kam eshte se Internet Explorer nuk me hapet duke me thane qe eshte bllokuar.Si mund ta zgjidh kete problem(Google Chrome me hapet)?Respekte

 12. #72
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Jomina, Internet Explorer mund te bllokohet nga Firewall, Firefox eshte nje alternative me e mire!

 13. #73
  Shtyp Alt+F4!!!!! 10% Maska e genocid
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  83
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11


  nja nje ore pasi ndez kompjuterin, me del kjo tabela, dhe sa here e bej 'Don't send', me ngel kompjuteri, ose nqs i bej 'Send Error', prape me ngel kompjuteri, ose nesei bej thjeshte 'Debug', ka te njejtin efekt. Kam provuar edhe me System Restore, po prape asnje efekt. Nuk dua ti bej format, sepse kam shume gjera te rendesishme ne kompjuter. A dini ndonje zgjidhje alternative?

 14. #74
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  pershendetje do me ndihmosh te me tregosh nje program te mire per te bere dvd dhe ku ta gjej te lutem? faleminderit

 15. #75
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga genocid Lexo postimin


  nja nje ore pasi ndez kompjuterin, me del kjo tabela, dhe sa here e bej 'Don't send', me ngel kompjuteri, ose nqs i bej 'Send Error', prape me ngel kompjuteri, ose nesei bej thjeshte 'Debug', ka te njejtin efekt. Kam provuar edhe me System Restore, po prape asnje efekt. Nuk dua ti bej format, sepse kam shume gjera te rendesishme ne kompjuter. A dini ndonje zgjidhje alternative?


  E ke bere disable error reporting??

 16. #76
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga enibjondja Lexo postimin
  pershendetje do me ndihmosh te me tregosh nje program te mire per te bere dvd dhe ku ta gjej te lutem? faleminderit
  ke ne forum plot tek hapesira e shkarkmeve.
  une te sugjeroj neron ate perdor per vete.

 17. #77
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  kam nje problem me mozillen disa here ne dite me del mozilla crashed dhe me thote qe duhet te bej mozilla restart por shume here ne programe te ndryshem mi nderpret dmth ne faqet qe jam duke punuar.
  Mos eshte faj qe eshte mozilla e fundit dhe mbase eshte akoma e pambaruar?

 18. #78
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Erlind,kete problem e kam pas dhe une,hiqe dhe instaloje perseri.

 19. #79
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ok shum faleminderit lale.

 20. #80
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga enibjondja Lexo postimin
  pershendetje do me ndihmosh te me tregosh nje program te mire per te bere dvd dhe ku ta gjej te lutem? faleminderit
  Me ndihmoni ju lutem se kam shkarkuar disa video me realplayer po spo i hedh dot ne dvd dhe ato programet qe keni hedh ketu jane me rapidshare dhe une nuk i shkarkoj dot. Faleminderit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Problem me kompjuterin
  Nga anonymus nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 28-07-2013, 10:25 PM
 2. Si te mbrojme kompjuterin nga Hakerat?
  Nga Nerti nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 09:26 PM
 3. Problem me kompjuterin
  Nga Elti Vlore nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 04:18 PM
 4. Fik kompjuterin me nje SMS
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 07:40 PM
 5. Spiune ne kompjuterin tend
  Nga labja nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2010, 04:54 PM

Etiketat pėr kėtė Temė