Probleme me Kompjuterin??!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 25 FillimiFillimi 1234567891015 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 493
 1. #81
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Receta Gatimi

  ne radhe te par duhet ti konvertosh keto vidio ne formatin qe deshiron se
  ne qoft se i ke shkarkuar nga youtube jan ne formatin fly
  dhe pastaj mund ti masterizosh ne dvd me nero ose me programe
  te tjere qe mund ti shkarkosh nga tema e shkarkimeve..

  Kodi:
  BurnAware Professional 2.2.0 Multilingual
  kete nuk e ke me rapidshare mund ta shkarkosh pa problem besoj
  shpresoj te kem ndihmuar..

 2. #82
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  kam nje problem me neron qe kam.
  kur dua te bej filma vcd (video cd) me del kjo tabela


  me duket se nuk qenka full.
  nqs me ndihmoni cfare ti bej eshte nero express 6. flm

 3. #83
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Per mendimin tim,hiqe neron 6 shkarko 7 me serial,po se gjete serialin ta jap un, sepse 7 eshte me e kuptueshme dhe me e mire them une,une ate perdor dhe me pelqen dhe skam pasur kurre problemin me te vogel me neron.

 4. #84
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Per mendimin tim,hiqe neron 6 shkarko 7 me serial,po se gjete serialin ta jap un, sepse 7 eshte me e kuptueshme dhe me e mire them une,une ate perdor dhe me pelqen dhe skam pasur kurre problemin me te vogel me neron.
  Po si ta shkarkoj te lutem? Me rapidshare s'shkarkoj dot. Me ndihmo te lutem. Perdoret ky program edhe per te hedhur videot e shkarkuara nga realplayer 11 per ti bere dvd? Me ndihmo te lutem se dua ti hedh sot se duhet ti bej dhurate neser. Pres me padurim ndihmen tuaj Faleminderit

 5. #85
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  BurnAware Professional 2.2.0

  Po te kontrollosh ne forum mire me siguri do te gjesh programin qe te nevojitet,dhe ne link tjeter jo nga rapidshare,ketu p.sh http://www.lirenti.com/showthread.php?t=3824

  Per ta bere me te lehte ja ku e ke:

  Shkarko
  Kodi:
  http://uploaddaily.com/huxpt1u0hdrr/BurnAware.2.2.0._HERM_www.xtremew.org.rar.html
  Kodi:
  Pasword-Rar:www.xtremew.org
  BurnAware:shte nje program per krijimin e CD,DVD etj,dhe shume i thjesht per tu perdorur,po te shohesh tek linku qe te dhashe me siper ke dhe foton e programit.

  Per ti hedhur videot ne DVD ato duhen te jene ne format DVD-je,ne qoftese nuk i ke ne format DVD-je,ateher duhet ti konvertosh ato ne kete format,program per konvertim mund te gjesh ne forum.

 6. #86
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Kliton tek ai linku lart qe ke vene ti kam shkarkuar dy programe konvertimi DivX Conventer dhe Sothink video conventer po nuk mi njohin videot e realplayer qe ti konvertoj ose ndoshta sdi une ti konvertoj. Do mi thuash te gjitha veprimet qe duhet te bej te lutem dhe ne cfare formati ti konveroj qe ti bej dvd me kete program qe thua ti qe ke postuar ketu. Me fal qe te bej gjithe keto pyetje po eshte hera e pare per mua qe bej dvd. faleminderit

 7. #87
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Ne rralle te pare shkarko programin qe te kam dhene siper,ske pune me dvx etj,pastaj shko ketu http://www.lirenti.com/showthread.php?t=1537 te shkarkosh nje konvertues DVD etj,dhe konvertoji videot ne formatin DVD,pastaj futi ne programin qe shkarkove ne fillim.

 8. #88
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Kliton e shkarkova kete programin qe me ke dhene dhe tek ky linku kam shkarku dhe DivX conventer dhe sothing video conventer se ata programet e tjere jane me rapidshare. Kush program konvertimi eshte me i mire? Ti ke perdor Kliton? Ndihmome te lutem se spo di cte bej
  Kliton shkarkova video convert master 8. 0. 8. 25 po nuk po i konvertoj dot. Thote qe duhet nr serial celesi me ndihmo te lutem si ti konvertoj videot e shkarkuara me realplayer 11
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga enibjondja; 24-04-2009 mė 07:38 PM.

 9. #89
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  per mendimin tim duhet te shkarkosh total video convert
  eshte shume i mire dhe i thjeshte

 10. #90
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga enibjondja Lexo postimin
  Kliton e shkarkova kete programin qe me ke dhene dhe tek ky linku kam shkarku dhe DivX conventer dhe sothing video conventer se ata programet e tjere jane me rapidshare. Kush program konvertimi eshte me i mire? Ti ke perdor Kliton? Ndihmome te lutem se spo di cte bej
  Kliton shkarkova video convert master 8. 0. 8. 25 po nuk po i konvertoj dot. Thote qe duhet nr serial celesi me ndihmo te lutem si ti konvertoj videot e shkarkuara me realplayer 11

  Une personalisht perdor kete qe thote Aureli eshte shume i mire,dhe ate mund te shkarkosh,por ke dhe te tjere,po e deshe kete total video converter e ke ne forum,por shkarko nje konverter nje here sa te mbarosh pune me qe i doshe shpejt pastaj vendos kush te pelqen me shume,ose ma ate video converter master qe ke shkarkuar,konvertoj videot ne formatin DVD.

 11. #91
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Une personalisht perdor kete qe thote Aureli eshte shume i mire,dhe ate mund te shkarkosh,por ke dhe te tjere,po e deshe kete total video converter e ke ne forum,por shkarko nje konverter nje here sa te mbarosh pune me qe i doshe shpejt pastaj vendos kush te pelqen me shume,ose ma ate video converter master qe ke shkarkuar,konvertoj videot ne formatin DVD.
  Po si ti konvertoj ndihmome Cduhet te bej?

 12. #92
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aurel Lexo postimin
  per mendimin tim duhet te shkarkosh total video convert
  eshte shume i mire dhe i thjeshte
  Aurel nuk shkarkoj dot asnje nga ata total video convert se jane me rapidshare. Me ndihmoni ju lutem

 13. #93
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Ne rralle te pare shkarko programin qe te kam dhene siper,ske pune me dvx etj,pastaj shko ketu http://www.lirenti.com/showthread.php?t=1537 te shkarkosh nje konvertues DVD etj,dhe konvertoji videot ne formatin DVD,pastaj futi ne programin qe shkarkove ne fillim.
  Kliton e shkarkova burnaware proffesional po sme ben fare asnje dvd. Shkarkova dhe video convert master se vetem ate munda ta shkarkoja nga rapidshare te tjeret nuk me shkarkohen dhe me kete program bera 2 dvd pasi i konvertova po me dalin pa ze fare, vetem figure. Videot e tjera qe i kam shkarkuar nga realplayer as nuk i konvertoj dot as nuk i bej dot dvd. Keto 2 video qe bera ishin ne formatin avi. Me ndihmoni ju lutem shume

 14. #94
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Te gjitha hapat ti kam thene , cfare te them me tani,vetem te futemi ke kompjutri jot ka ngel.. Me deshiren me te madhe qe mundet dua te ndihmoj,por skam cte them me.Mundesia e fundit qe eshte provo te shkarkosh Neron trial duke klikuar(pastaj mendojm per serialin) KETU dhe provoje dhe nje here per ti hedhur ne DVD ato qe ke konvertuar.

  Skam c'te them me tani

 15. #95
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Pershendetje Kliton Me fal qe po te bezdis perseri. E shkarkova nero 7 po me kerkon nr serial dhe emrin e kompanise se pa vene keto nuk me hapet fare. Do mi japesh te lutem? Mund te te bej dhe nje pyetje tjeter? Ekziston ndonje program qe ti ktheje videot nga vetikale ne horizontale? Ti cfare programi perdor per shkarkimin e videove nga you tube? faleminderit

 16. #96
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Eni!

  Serialin e Nero po ta dergoj ne privat sonte! per shkarkimin e video nga Youtube merr FLASHGET-nga tema "7 programet qe duhet te keni per shkarkim" postuar me pare. Per te rretulluar videot shkarko programin Flip and Rotate

 17. #97
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Eni!

  Serialin e Nero po ta dergoj ne privat sonte! per shkarkimin e video nga Youtube merr FLASHGET-nga tema "7 programet qe duhet te keni per shkarkim" postuar me pare. Per te rretulluar videot shkarko programin Flip and Rotate
  Faleminderit shume Renix Po pres me padurim nr serial Faleminderit

 18. #98
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Eni!

  Serialin e Nero po ta dergoj ne privat sonte! per shkarkimin e video nga Youtube merr FLASHGET-nga tema "7 programet qe duhet te keni per shkarkim" postuar me pare. Per te rretulluar videot shkarko programin Flip and Rotate
  Renix do ma japesh nr serial te nero 7? Po te E.M.total video converter 3.21 e ke? Ndihmome te lutem

 19. #99
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Nqs nuk ta ka derguar Renix ta kam derguar une. Shpresij te mbarosh pune.

 20. #100
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga enibjondja Lexo postimin
  Renix do ma japesh nr serial te nero 7? Po te E.M.total video converter 3.21 e ke? Ndihmome te lutem
  Faleminderit shume te gjitheve qe me ndihmuat

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Problem me kompjuterin
  Nga anonymus nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 28-07-2013, 10:25 PM
 2. Si te mbrojme kompjuterin nga Hakerat?
  Nga Nerti nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 09:26 PM
 3. Problem me kompjuterin
  Nga Elti Vlore nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 04:18 PM
 4. Fik kompjuterin me nje SMS
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 07:40 PM
 5. Spiune ne kompjuterin tend
  Nga labja nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2010, 04:54 PM

Etiketat pėr kėtė Temė