Probleme me Kompjuterin??!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 6 nga 25 FillimiFillimi 123456789101116 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 101 deri tek 120 prej 493
 1. #101
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  po nero 9 ka nevoj per serial?

 2. #102
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga pablita Lexo postimin
  Pershendetje,
  kam marre nje virus Trojan dhe nuk e heq dot, ky virus me hap faqet publicitare dhe me ngadaleson linjen e internetit dhe shpejtesine e PC-se. Antivirusi AVG nuk e gjen dot kete virus ndersa Nortoni e gjen por nuk e heq dot. Kam provuar dhe spyware por dhe ai pa rezultat.

  Di qe po ti besh ripristino totale PC hiqet por kam materiale dhe programe te instaluara qe mund ti humbas po veprova ne te tille menyre.
  Me ndihmoni dot duke me thene si duhet te veproj ju lutem?
  Faleminderit
  Ruaji programet dhe materialet ne nje LOCAL DISK tjeter dhe pastaj FORMATOJE.nk do humbasesh gje.edhe un keshtu veprova

 3. #103
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Kam PC ACER ASPIRE i cili ka pase te instaluar WINDOWS VISTA HOME PREMIUM. pasi mu desh ta formatoj vura re se me pranoi vetem kete lloj VISTE e jo te tjera.A mund te me mdihmoni per te rregulluar kete problem? Ju faleminderit.

 4. #104
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  @kristimcs, Nero 9 ka nevoj per serial.

  @jomina, normalisht duhet te te marri ēdo sistem tjeter, ne rast se pedor CD/DVD qe keni ne bashkangjitje me kompjuterin ai do marre vetem ate qe ka patur.

 5. #105
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Pershendetje. Kam nje problem memsn ju lutem. Shpesh ma nxjerr qe ka nje problem ne fund thote send error report dhe fiket. Dhe gjithashtu kur lidhem me kamera per te folur sapo lidhet zeri ngec figura. kamera me del e rregullt Nuk e di pse del keshtu.

 6. #106
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Pershendetje Eni,sikur do ishte pak me mire te aktivizoheshit pak me shume ne forum sikur nje mirmengjes ose nje naten e mire antere te Lirenti.com etj etj etj......,dhe jo vetem kur ty te shfaqet ndonje problem ne PC apo jo!?


  Gjithsesi mundohu ti besh nje skanim me antispyware PC.

 7. #107
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  pershendetje

  Pershendetje Kliton. Si je? Kompjuterit ia kam bere skanimin per spyware. Eshte ne rregull. Nuk e di pse me del ky problem. Kalofsh mire Kliton

 8. #108
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Per problemin e ngecjes se kameres e kam pasur dhe une dikur,kjo nvaret nga shpejtesia e internetit dhe ngarkeses se linjes tende,cfere msn ke,provo te shkarkosh ate te riun.Shiko dhe daten,muajin e kompjutrit sigurohu qe te jene te sakta se dhe ajo ka te bej.

 9. #109
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Msn -ja eshte e 2009. Dhe data muaji jane ne rregull. faleminderit per pergjigjen

 10. #110
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Asnjerit s'i ka ndodh keshtu me msn si po me ndodh mua, qe s'po me ndihmoni? Me ndihmoni ju lutem

 11. #111
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  enibjondia ēfare lloi anti virusi ke ti .dhe. ti ke nje haker ne ip tende shiko mire beje nje kerkime me antivirus kaspersky.

 12. #112
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Edhe une kam problem me msn, nuk mund ta instaloj thote nje tabel qe me lajmrohet fshij msn-n aktuale dhe instalo nje version me te ri te msn-s, kurse une nuk kam msn aktuale te instaluar???? nuk di qfar te bej

  me lajmerohet edhe kjo :


 13. #113
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Perdor nje here kete kode nga Start-Run

  Kodi:
  RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\inf\msmsgs.inf,BLC.Remove

 14. #114
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  joo... prap njet

  e provova versionin me te ri msn-s, e fillon pak(instalimin) dhe ndalet, nuk qet asgje.. une tash as qe e kam iden se qka mund te kete .

 15. #115
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bledi1 Lexo postimin
  enibjondia ēfare lloi anti virusi ke ti .dhe. ti ke nje haker ne ip tende shiko mire beje nje kerkime me antivirus kaspersky.
  Bledi une kam antivirus eset nod 32 dhe mesa kam degjuar eshte me i miri. Po haker cfare eshte? Faleminderit

 16. #116
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Problemet me kamerėn vijnė nga shumė drejtime. Sigurohu qė ke udhėzuesit e fundit tė kamerės (drivers), gjatė pėrdorimit tė kesh tė mbyllur programe qė harxhojnė njė pjesė tė mirė tė fuqisė kompjuterike dhe e fundit, shpejtėsia e Internetit luan rol tė rėndėsishėm.

  Shpresoj tė tė kem ndihmuar sadopak.

 17. #117
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Peniel e c"instalova kameren dhe e instalova perseri. Dhe prape i njejti problem. Po ashtu bera dhe me msn. Dhe s'ka asnje ndryshim. Megjithate faleminderit shume per ndihmen tuaj.

 18. #118
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  ReniX flm shume per ndihmen, e provo me ate kode ana pozitive permes atij kodi te une ishte se e instalova msn 9.0, por nuk mundesha te bej sing in (kyqem), pra me eshte dashur te formatizoj kompjuterin e tash eshte ne rregull tung kalo mire

 19. #119
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erdi Lexo postimin
  ReniX flm shume per ndihmen, e provo me ate kode ana pozitive permes atij kodi te une ishte se e instalova msn 9.0, por nuk mundesha te bej sing in (kyqem), pra me eshte dashur te formatizoj kompjuterin e tash eshte ne rregull tung kalo mire
  une te thash ne nje postim tjeter se kjo gje me ka ndodhur dhe mua nuk behet ndryshe vetem me formatim

 20. #120
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga enibjondja Lexo postimin
  Peniel e c"instalova kameren dhe e instalova perseri. Dhe prape i njejti problem. Po ashtu bera dhe me msn. Dhe s'ka asnje ndryshim. Megjithate faleminderit shume per ndihmen tuaj.
  Po kur luan video ke tė njėjtin problem, apo vetėm me kamerėn e ke kėtė problem? Ēfarė kamerė je duke pėrdorur?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Problem me kompjuterin
  Nga anonymus nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 28-07-2013, 10:25 PM
 2. Si te mbrojme kompjuterin nga Hakerat?
  Nga Nerti nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 09:26 PM
 3. Problem me kompjuterin
  Nga Elti Vlore nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 04:18 PM
 4. Fik kompjuterin me nje SMS
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 07:40 PM
 5. Spiune ne kompjuterin tend
  Nga labja nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2010, 04:54 PM

Etiketat pėr kėtė Temė