Probleme me Kompjuterin??!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 8 nga 25 FillimiFillimi ... 34567891011121318 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 141 deri tek 160 prej 493
 1. #141
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  Hey po mua nk me hapet as Registry Editor....nk di cfar te bej me...

  dhe per cfare skeme behet fjale?

 2. #142
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  kam nje problem me mesaxhet ne msn kur e hap faqen me del outlook express si mund ta regulloj ju lutem

 3. #143
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kristimcs Lexo postimin
  Kur dua te hap Task manager me del kjo tabela!A mund te me ndihmoje njeri???


  Ka mundesi qe Windows Task Manager te ket pesuar ndonje demtim se keshtu me ka ndodhur dhe mua dikur,provoje shkarko ketu Windows Task Manager,dhe them se te rregullohet.
  Filet e Bashkangjitur Filet e Bashkangjitur

 4. #144
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  e provova kliton por nk beri..

 5. #145
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Ēa te nxorri?? Se mua po te njejti problem me dha dhe me funksionoi........

 6. #146
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  i provova te gjitha ato por prap me nxirrte ate tabelen.

 7. #147
  i/e rregjistruar 10% Maska e tony65
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Tirana
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kam nje problem nuk me instalohet Adobe Flash s'di c'te bej e provova disa here.

 8. #148
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Zakonisht ndodh qe harron hapur shfletuesin psh: firefox dhe nuk instalohet.
  Mbylle bej instalimin pastaj hape shfletuesin.

 9. #149
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  rofshi te gjitheve per ndihmen.me ne fund e rregullova Task Manager.bera UPDATE nga SP2 ne SP3 dhe tani me hapet.te shohim me von.

 10. #150
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aurel Lexo postimin
  PERSHENDETJE.. KAM NJE PROBLEM ME PC SA HERE QE JAP SATRT INTERNET EXPLORER 7 ME HAPET AUTOMATIKISHT NJE FAQE TJETER E INERNET EXPLORER PUBLICITET NUK DI SE CFAR TI BEJ JU LUTEM ME NDHMONI.. FALEMINDERIT..



  Pershendetje vepro keshtu hap internet explorer dhe kliko ne Tools pastaj Internet Options dhe shkruaj faqen qe deshiron dhe kliko ok .

 11. #151
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Pershendetje. Shkarkova internet download manager po s'e perdor dot se nuk eshte i regjistruar. Me ndihmoni dot me nr serial ju lutem? Faleminderit

 12. #152
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Hidhi nje sy nje here forumit kur mundohesh te kerkosh dicka ose po te shohesh lart ne fillim te forumit ke opsionin kerko........

  Per ta bere me te lehte kerkimi shiko ketu dhe do ta gjesh.......

  http://www.lirenti.com/showthread.php?t=1098&page=6

 13. #153
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Hidhi nje sy nje here forumit kur mundohesh te kerkosh dicka ose po te shohesh lart ne fillim te forumit ke opsionin kerko........

  Per ta bere me te lehte kerkimi shiko ketu dhe do ta gjesh.......

  http://www.lirenti.com/showthread.php?t=1098&page=6
  Kliton tek ajo adrese e shkarkova idm dhe eshte pa serial. E kam kerkuar. Ti e ke nr serial te idm 5.17?

 14. #154
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Ndigjo ate qe ke shkarkuar ne qoftese e ke shkarkuar ate qe te thash une brenda ke dhe Patch-un,lexoje ate qe ka shkruar Peniel e ke me poshte dhe vepro ashtu sic thote Peniel ose ke dhe shkrimi tim qe e kam shpjeguar aplikimin e Patch ok,dhe pastaj IDM e ek pa limit kohe.

 15. #155
  i/e rregjistruar 10% Maska e besmir0212
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

 16. #156
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Faleminderit

 17. #157
  Partizon4ever 10% Maska e Lapraks4ever
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  Spain
  Postime
  39
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga tony65 Lexo postimin
  Kam nje problem nuk me instalohet Adobe Flash s'di c'te bej e provova disa here.
  Kur ta instalosh mbyll cdo gje qe ke ne nternet pastaj instaloje nese ke nje faqe hape interneti ste le nese ke ndonje program per download qe ka lidhje direkt me ndonje servidor mbylle dhe provoje . pastaj xp e pirate a XP te paster

 18. #158
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  kam nje problem me PC.nk mund te uploadoj dot foto ne Facebook me Java edhe pse e kam instaluar.ca duhet te boj?

 19. #159
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  cfar interneti perdorni qe beni upload perdor njeher internet explorer ose mozilla por tek mozilla firefox ti kesh te vendosura shtesat qe nevoiten

 20. #160
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  pordor Firefox por as te google chrome nk me bente.tek IE nk e provova se donte i or qe te hapej por gjithsesi tani shkarkova Facebook Simple Photo Uploader dhe mund te bej direkt Upload.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Problem me kompjuterin
  Nga anonymus nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 28-07-2013, 10:25 PM
 2. Si te mbrojme kompjuterin nga Hakerat?
  Nga Nerti nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 09:26 PM
 3. Problem me kompjuterin
  Nga Elti Vlore nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 04:18 PM
 4. Fik kompjuterin me nje SMS
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 07:40 PM
 5. Spiune ne kompjuterin tend
  Nga labja nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2010, 04:54 PM

Etiketat pėr kėtė Temė