Receta Gatimi

Probleme me Kompjuterin??!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 25 nga 25 FillimiFillimi ... 15202122232425
Rezultatet nga 481 deri tek 493 prej 493
 1. #481
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  pershendetje kam nje problem me laptopin tim kam nja 2 3 dit. me duket se ma ka ber mbesa corap filet e systemit. kam te njejtin problem qe paraqitete te kjo video cdo gje perpiqem te bej nuk e bej dot vetem errrore me nxjerr kryesisht me nxjerr keto dy tabeleat. download.jpg mund te kete nje zgjidhje ky problem se nuk dua ta formatoj pc.

 2. #482
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  me cfare crack e ke aktivizuar?

 3. #483
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  jo. un kam shum koh qe e kam ven kete windwosin qe ka. skam pas as iher probleme edhe update kamm bere normalisht. dje me ka cu nje mesazh ku me thote windowsi jot eshte viktime e nje kopje te windowsit.

 4. #484
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  mendoj se dicka ka modifikuar disa file te windows-it

  provo kete
  https://support.microsoft.com/KB/929833

 5. #485
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  boooo nuk me hapet fare kjo komanda. un i jap run adm nuk ndodh asgje.

 6. #486
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  a mundet dikush te me ndihmoje me problemin qe kam se sdua ta formatoj pc. se kam qe ne 2008 me te njejtin windows. apo ka ik per te festar krishlindjet eksperti ?

 7. #487
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  duhet te nderhush ne SYSTEMdhe ta kancelosh, ose perdore kete REVOUNISTALL,

 8. #488
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po problemi eshte qe un nuk instaloj dot asgje as keto programet per regullimin e systemit . s me nxjer ato erroret. me pak fjale cdo gje qe klikoj me nxjer ato tabelat ku thote mungon windir.

  - - - Updated - - -

  me prograame nuk zgjidh dot asgje sepse nuk instaloj dot asgje. nese dikush me thote ndonje guide sesi te bej ndonje ndryshim ne system32 ne forme manuale. ju lutem.

 9. #489
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  bej boot me 1 live cd & bej backup filet qe te duhen

  pastaj format & hajt me shendet ;p

 10. #490
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  mund te kem nje ndihme si mund ta bej kete sepse . nuk me punon as cd-rom te laptopi

 11. #491
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ne raste se nuk te punon (cd) ROM

  duhet ta instalosh nga e para ,
  dhe me pas ,
  dhe me pas bej ate qe thote ,
  TRAHANA

 12. #492
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Problem aktivizimi,provo ne remove WHAT

 13. #493
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  mund te kem nje ndihme si mund ta bej kete sepse . nuk me punon as cd-rom te laptopi
  beje me USB!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 25 nga 25 FillimiFillimi ... 15202122232425

Tema tė ngjashme

 1. Problem me kompjuterin
  Nga anonymus nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 28-07-2013, 10:25 PM
 2. Si te mbrojme kompjuterin nga Hakerat?
  Nga Nerti nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 09:26 PM
 3. Problem me kompjuterin
  Nga Elti Vlore nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 04:18 PM
 4. Fik kompjuterin me nje SMS
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 06:40 PM
 5. Spiune ne kompjuterin tend
  Nga labja nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2010, 03:54 PM

Etiketat pėr kėtė Temė