Urime Rovi!


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Urime Rovi!

  Receta Gatimi  Dhe 100 Vjeēe Rovi! Gėzuar Ditelindjen!  [highlight=#FFBFFF:2zyj2elo]Urime![/highlight:2zyj2elo]


 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Urime Rovi!

  gezuar dhe cte do zemra Rovi. 100 vjet te behesh

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e T_o_n_i
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  93
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Urime Rovi!

  Gėzuar Ditelindjen!
  Dhe 100 Vjece Rovi!

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Urime Rovi!

  [highlight=#FF40BF:qpkd96xg]Urime, Gezuar dhe 100 vjet, apo sa te duash vet, me mire....![/highlight:qpkd96xg]

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Urime Rovi!

  Gezuar Ditelindje Rovi..
  Edhe 100 vjet te tjera!

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Urime Rovi!

  Gezuar dhe u befsh Sa te doje zemra Rovi


 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Urime Rovi!

  Gezuar ditelindjen Rovi!

  Tu realizofshin te gjitha deshirat!
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 8. #8
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Urime Rovi!

  Urime Rovi dhe 100 Vjeēe u befsh. Tu realizofshin te gjitha deshirat!

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e Rovi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  45
  Reputacioni
  0

  Re: Urime Rovi!

  Ju falenderoj te gjitheve nga zemra per urimet tuaja!

  Me falni per vonesen, por kisha nje problem dhe nuk mund te futesha ne faqe, falenderoj Renin qe beri te mundur te hyj perseri.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM
 2. Urime krishlindjet!
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-12-2010, 08:09 PM
 3. urime thirteen
  Nga xhushi nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-07-2008, 09:48 AM
 4. Pershendetje nga Rovi
  Nga Rovi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 10-06-2008, 10:17 PM
 5. Urime
  Nga kenan nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-01-2007, 11:27 AM