Pėrmbledhja e Rregullave

1. Super Moderatorėt dhe Moderatorėt janė individė tė ngarkuar me njė dėtyre qė tė mbajnė forumin sa mė tė organizuar dhe sistematik.

SMOD dhe MOD kanė tė drejtė tė:
1.1 Tė fshijnė rregjistrimin e njė Anėtar nqs ky injoron ose thyen Rregullat e vendosur pėr Forumin ose ti heqe tė drejtėn pėr postim pėr njė periudhė kohe.
Kjo bazohet nė rregullat qė ky Anėtarė nuk pėrmban.
1.2 Tė paralajmeroj ēdo person pėr jorespektimin e kėtyre rregullave.


Aplikimi pėr SMOD & MOD

1.Nė pėrshtypjet e bėra nė mesazhet e postuara nė kėtė forum dhe nga frekuenza nė tė mund tė thirreni pėr tu bėrė pjese e stafit.