8 Pyetje pa pergjigje!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 23
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30

  8 Pyetje pa pergjigje!

  1. Pse "ndare" shkuhet bashke, kurse "te gjitha bashke" shkruhet ndare?
  2. Pse "shkurtimi" eshte nje fjale kaq e gjate
  3. Per te bere nje pizze 4 stinet duhet nje vit?
  4. Cili eshte sinonimi i "sinonimit"?
  5. Si mund ta dime nqs nje fjale ne fjalor eshte shkruajtur gabim?
  6. Nqs anija kozmike iken me shpejtesin e drites, ne naten duhet ti ndezi dritat?
  7. Duke pare qe drita ka shpejtesi me te madhe se zeri, duhet te jete per kete motiv qe shume persona duken brilant deri sa i degjon te flase
  8. Ata qe ngjisin tabelat "Mos prek Rrezik Vdekje" vdesin te gjithe?

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: 8 Pyetje pa pergjigje!

  Interesante keto

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30

  Re: 8 Pyetje pa pergjigje!

  lol

 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Re: 8 Pyetje pa pergjigje!

  hahahggha te lezetshme keto

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  13

  Re: 8 Pyetje pa pergjigje!


 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Re: 8 Pyetje pa pergjigje!

  te lezetshme kto.
  Ja disa te tjera:

  1) Pse grate nuk arrijne kurre te vendosin rimelin pa e mbajtur gojen mbyllur?
  2) Si valle per te mbyllur Windows duhet te klikosh tek "start"?
  3) Si valle Lemonsoda eshte e bere me aroma artificiale dhe ne detergjentin e eneve gjen leng te vertete limoni?
  4)Kur prodhojne nje ushqim te ri per qente “me te shijshem", ne te vertete kush e ka provuar?
  5) Pse Noč nuk i la te mbyteshin ato dy mushkonjat?
  6) Pse delet nuk “hyjne ne uje” kur bie shi?

 7. #7
  i/e rregjistruar Maska e asteroidi
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Te mira jane ore

 8. #8
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  haha sh te bukura ja dhe nje po e jap une
  - pse thon qe URINA esht e hidhur,kush e ka provuar?

 9. #9
  Shtyp Alt+F4!!!!! 10% Maska e genocid
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  83
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  per girl08:
  2) windowsi nuk mbyllet vetem nga 'starti', por mund ta besh edhe thjesht Alt + F4 ne desktop edhe mbyllet.

  Per kristimcs:
  kam lexuar, qe me perpara njerezit e semure pinin edhe urinen e tyre (WTF????)

 10. #10
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga genocid Lexo postimin
  per girl08:
  2) windowsi nuk mbyllet vetem nga 'starti', por mund ta besh edhe thjesht Alt + F4 ne desktop edhe mbyllet.

  Per kristimcs:
  kam lexuar, qe me perpara njerezit e semure pinin edhe urinen e tyre (WTF????)
  ?????????? kete nk e dija por me siguri e quanin ACID URINOHIDRIK!!!!

 11. #11
  Shtyp Alt+F4!!!!! 10% Maska e genocid
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  83
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  nuk di shume hollesi, por kam lexuar tek libri i Gabriel Garsia Markez 'Dashuria ne kohet e koeleres' qe te semuret me kolere pinin urinen e tyre

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Shume te bukura dhe ato te tuat girl, vetem tani munda ti lexoj

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Te bukra......

 14. #14
  i/e rregjistruar Maska e melina
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  9
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Zemer

  shume interesante keto pyetje..

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga girl08 Lexo postimin
  te lezetshme kto.
  Ja disa te tjera:

  1) Pse grate nuk arrijne kurre te vendosin rimelin pa e mbajtur gojen mbyllur?
  2) Si valle per te mbyllur Windows duhet te klikosh tek "start"?
  3) Si valle Lemonsoda eshte e bere me aroma artificiale dhe ne detergjentin e eneve gjen leng te vertete limoni?
  4)Kur prodhojne nje ushqim te ri per qente “me te shijshem", ne te vertete kush e ka provuar?
  5) Pse Noč nuk i la te mbyteshin ato dy mushkonjat?
  6) Pse delet nuk “hyjne ne uje” kur bie shi?
  Une rimelin e vendos me gojen mbyllur

  Windows nuk e mbyll vetem me start

  Noeu kishte urdher nga Zoti qe te merrte ne arke nga te gjitha llojet, keshtu qe mushkonjat hyne ne pune.

 16. #16
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  eheheh interesante

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrezarta
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahah interesanteeee love all of you

 18. #18
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Po vjen fundi botes dhe akoma nuk jane gjetur PSE-te

 19. #19
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sa interesant ajo e fundit !!

 20. #20
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  edhe un rimelin me goj mbyllur e vendos kush tha hahah

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pyetje Serioze ...!!??Pergjigje Qesharake...!!!
  Nga abdullah92 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-03-2013, 09:58 PM
 2. Pėrgjigje e femijėve per dashurinė!!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 10-05-2012, 09:34 PM
 3. A mund tė pyesim pėr diēka qė s’ka pėrgjigje?
  Nga Erinaa nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-07-2011, 03:17 PM
 4. Pyetje-Pergjigje Per Pc!
  Nga MAJDI nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-05-2010, 06:49 PM
 5. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-07-2009, 12:26 PM

Etiketat pėr kėtė Temė