Lajmerim Per Graden Mbreti Lojrave


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Pyetje Lajmerim Per Graden Mbreti Lojrave

  Receta Gatimi

  Pershendetje!

  Komunikoj se eshte shtuar Grada "Mbreti Lojrave" ku siē kuptohet nga emri do te perfshi te gjithe anetaret qe jane kampion ne Sallen e Lojrave

  Anetari qe do te mbaje per kohe rekord vendin e pare (mbi rekordet e lojrave) do te meritoj titullin Mbret i Lojrave

  Ku nen profil do te kete te shkruajtur titullin dhe graden si imazh.

  Ne emer te bordit drejtues Ju urojme te kaloni ēaste te kendshme ne shoqerine tone.

  Gjithe te mirat!

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Lajmerim Per Graden Mbreti Lojrave

  kush eshte mbreti i lojerave tani???

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Lajmerim Per Graden Mbreti Lojrave

  Mbret i Lojrave shpallet anetari atit

  Suksese atit, sepse e meriton dhe te urojme fitore te reja jo vetem ne lojra por edhe ne jete!

 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Lajmerim Per Graden Mbreti Lojrave

  doja te isha une por me besoni nuk kam pasur kohe te luaja sepse jam me sezonin e provimeve

  urime atit. vertet i meriton.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Lajmerim Per Graden Mbreti Lojrave

  Vendi dyte dhe i trete shume i lekundur

  Urime atit ka zene pozicion e te mire

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Lajmerim Per Graden Mbreti Lojrave

  Komunikim:

  Grades Mbreti i Lojrave i bashkangjitet dhe anetari: klajger

  urime dhe sa me shume rekorde!

 7. #7
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Lajmerim Per Graden Mbreti Lojrave

  urime klajger
  qellove i zoti qe i theve rekordet atit.

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e atit
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  ferizaj
  Postime
  27
  Reputacioni
  0
  qfar po behet me ato shperblimet qe i patem fituar ne sallen e lojrave.
  pershendetje nga atit

 9. #9
  i/e rregjistruar Maska e rinori
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  urime per te gjith qe fitojn

 10. #10
  i/e rregjistruar Maska e landithebest
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  kush esht mbreti ketu

 11. #11
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  atit eshte mbreti i lojrave per kohen me te gjate

 12. #12
  i/e rregjistruar Maska e gezge
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  urime........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mbreti i Svazalandit kėrkon lopė pėr ditėlindje
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-04-2012, 06:53 PM
 2. Jackson, dritehijet e jetes se nje “mbreti”
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-07-2009, 04:05 PM
 3. Lajmėrim pėr anėtarėt e komunitetit Lirenti.com
  Nga kuklla nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-12-2008, 05:32 PM
 4. LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!
  Nga daku323 nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 154
  Postimi i Fundit: 23-02-2008, 10:38 AM
 5. Urime Kuklles per Graden
  Nga Altin111 nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-09-2007, 07:21 AM