mima edhe 100 vjec


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  mima edhe 100 vjec

  Receta Gatimi

  shum urime per ty
  shum urime per ty
  shum urime per mimen
  shum urime per ty.

  mima gezuar ditlindjen edhe 100 vjec. te uroj sa me shume fat.

  nga ERLINDI

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: mima edhe 100 vjec

  GEZUAR MIMA, U BEFSH 100 VJET.

 3. #3
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: mima edhe 100 vjec

  Urime Mima, dhe 100 Vjeēe ! Kalofsh sa me bukur! Gezuar Ditelindjen

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: mima edhe 100 vjec

  GEZUAR DITELINDJEN MIMA, U BEFSH 100 VJEC...!!!


 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: mima edhe 100 vjec

  Gezuar ditelindjem Mima. dhe 1000 Vjeēe

  Uroj tia kalosh Gezuar me familjen tende!

  Urime! 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: mima edhe 100 vjec
  [highlight=#FFFF00:hmkegt23]Urime Mima, Te uroj vecse gezime ne jeten tende dhe te afermit e tuaj! Kiss Kiss![/highlight:hmkegt23]

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: mima edhe 100 vjec

  Gezuar ditelindjen mima!
  U befsh sa te doje zemra dhe uroj te marresh dhurarat me te bukura per kete vit te ri!
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e T_o_n_i
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  93
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: mima edhe 100 vjec

  Urime Mima!
  Te uroj u befsh 100 vjece e vec gezime ne jeten tende dhe me te afermit e tu!

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: mima edhe 100 vjec

  Mima Gezuar e Rrofsh sa malet to plotesofshin te gjith deshirat e kesaj bote, Edhe me nje goce kte rradhe

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: mima edhe 100 vjec

  polog tani u kujtove te urosh gruan ti, papapapa dhe burre te tille skisha pare

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: mima edhe 100 vjec

  EDHE 100 VJEC MIMA! TE UROJ DITE TE MBUSHURA VETEM ME LUMTURI,BUZEQESHJE DHE PRANE NJEREZVE TE ZEMRES!

  http://youtube.com/watch?v=dkej_38QwFI&feature=related (nje dhurate e vockel per ty)

  PS. me fal per vonesen,por nuk kam hyre kto dy dit!

  EDHE NJE HERE 100 VJECE!

 12. #12
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: mima edhe 100 vjec


  Faleminderit shume te gjitheve per urimet e bukura .

  Jeni shume te mire

  Nga nje gote Shampanje dhe pak embelsire per te gjithe
Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Mima
  Nga erinda nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 100
  Postimi i Fundit: 19-10-2014, 10:44 AM
 2. Pergjigju Siqerisht * MiMa*
  Nga Mima nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 03:15 PM
 3. Gezuar ditėlindjen Mima!
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 18-07-2011, 06:00 PM
 4. Klasa edhe pėr nxėnės tė moshave 5-6 vjeē
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-08-2009, 05:28 PM
 5. 100 vjet mima
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 15-07-2009, 09:49 PM