TE TRASHEGOHESH LAKE


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  TE TRASHEGOHESH LAKE

  Receta Gatimi

  Dje ne u martua Lakja, te trashegohesh dhe me me jete te lumtur.
  Urime te sinqerta, Kuklla

 2. #2
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: TE TRASHEGOHESH LAKE

  urime te trashegohesh dhe jete sa me te lumtur.

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: TE TRASHEGOHESH LAKE

  Kuklla! 100 her te kom thon qe Lakja martohet me 20 Korrik. Po ti sme beso mua! Gjithsesi, maje kte temen per mbas nje jave!

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: TE TRASHEGOHESH LAKE

  Hajd ne trashegime Lake!

  Bej qef sa je tek zona e mjaltit!


 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: TE TRASHEGOHESH LAKE

  Me trashegime dhe jete te lumtur me shume bebusha Lake

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: TE TRASHEGOHESH LAKE

  Lake te trashegohesh me jete te lumtur. me u cun e me i goce.

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: TE TRASHEGOHESH LAKE

  Urimet e mia te perzemerta!

  Ju uroj, gezim, paqe, harmoni, shendet, femije sa te doni, durim, dhe te mira materiale me bollek

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e xhushi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Postime
  47
  Reputacioni
  0

  Re: TE TRASHEGOHESH LAKE

  [highlight=#FF0040:1f0aj5zp]Lake u trashegofsh.Kalofsh nje jete te lumtur prane familjes tende.Urime te perzemerta.[/highlight:1f0aj5zp]

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Te Trashegohesh KUKLLA! :)
  Nga Altin111 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 30-10-2007, 03:16 AM