Me ndihmen tuaj a mund ti kryej veprimet e meposhtme


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  186
  Reputacioni
  0

  Me ndihmen tuaj a mund ti kryej veprimet e meposhtme

  Kerkoje te me ndihmoni si mund ti kryej veprimet e mepshtme me kompjuter:
  1. Zgjero me 2pts, hapesiren midis karaktereve te tekstit (Word)
  2. Specifikoni qe ekseli do te shkruaj automatikisht emrat e diteve te javes ne shkronja kapitale, nese ju harroni ti shkruani te tilla.(Excel)
  3. Specifiko qe fleta e punes (Workshet) do te printohet fillimisht pergjate rreshtave pastaj pergjate kolonave. (Excel)
  4. Pa dalė nga PowerPoint, eksporto vetėm skeletin e kėtij prezantimi nė Microsoft Word.
  5. Importo nė kėtė bazė tė dhėnash, tė dhėnat nga njė libėr pune i Excel-it me emėr TRANSPORTATION , i cili ėshtė i vendosur brenda dosjes korente.
  6. Bėji Forward kėtij mesazhi e-mail tek marrėsi STEVE JUNGBLUTH me adresė: sjungbluth@wso.org.
  7. Me njė veprim tė vetėm, pėrgjigju kėtij mesazhi nė menyrė tė tillė qė kushdo qė e lexon atė, do tė marrė edhe pėrgjigjen tuaj.

 2. #2
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  12

  Re: Me ndihmen tuaj a mund ti kryej veprimet e meposhtme

  Ketudo te gjeni si te perdorni paketen Office 2003

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  186
  Reputacioni
  0

  Re: Me ndihmen tuaj a mund ti kryej veprimet e meposhtme

  Keni te drejt per sa me siper, por pakoja office nuk i ka te sqaruara keto, se paku me ndihmoni si behet ne excel kalimi nga shkronja te vogla ne shkronja kapitale me komand.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Une mund te lexoj mendjen tuaj!
  Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 48
  Postimi i Fundit: 28-06-2011, 02:11 PM
 2. Lojė-Bėni veprimet dhe gjeni emrin e personit qe adhuroni
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 14-03-2011, 10:32 AM
 3. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 16-05-2010, 08:29 PM
 4. Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 16-04-2009, 02:23 PM
 5. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-01-2009, 05:55 PM