Vera cilėsohet si stina e dashurisė dhe janė tė shumtė ata qė nė kėtė periudhė rigjejnė pasionin...E mrekullueshmja Anna Flachi, pas ndarjes nga bashkėshorti Stefano Ricucci e ndonjė flirti tė pėrfolur apo tė vėrtetė ka gjetur sėrish buzėqeshjen falė Dennis Montesi, njė tregtar makinash me origjinė romane.Edhe doktoresha e "Grande Fratello", Lina Carcuro e ka harruar mė nė fund Roberto Mercandalli dhe prej tre muajsh nuk ka mė sy veēse pėr tė fejuarin e ri. Pėr atė nuk jep detaje, por thotė vetėm qė nuk bėn pjesė njė botėn e spektaklit. Cummenda ėshtė tashmė njė kapitull i mbyllur.. tė paktėn kėshtu duket.

Pas gjithė atyre flirteve qė iu ‘ngjeshėn’ pas ndarjes me Aldo Montano, edhe Manuela Arcuri, ka nisur dashurinė e re: fatlumi ėshtė avokati Ezio Costantino. Tė dy bashkė kanė bėrė tashmė edhe daljen e parė publike nė Mondello, gjatė njė feste me shumė tė ftuar.

Nė “lojė” ka hyrė edhe Samantha De Grenet, pas ndarjes me burrin, Luca Barbato. Ajo ka rėnė nė krahėt e kirurgut plastik Giulio Basoccu.

Edhe dy tė rejat e show-biz duket se kanė gjetur mė sė fundi princat e kaltėr:

Martina Stella e ka lėnė vetėn tė pėrfshihet nga pasioni me kolegun Primo Reggiani.

Kurse e ėmbla Alessandra Mastronardi, ėshtė fotografuar me Vinicio Marchioni.

Vera e ka bėrė tė vetėn. Nėse janė ‘trėndafila’ do tė lulėzojnė..