Aktorja legjendare, Meryl Streep, ka sharė prindėrit e famshėm tė cilėt shesin me para fotografitė e porsalindurve tė tyre.
“Njė gjė qė e kam mėsuar shumė herėt, ėshtė se kur je i famshėm, e humb tė drejtėn pėr privatizim. Dhe, nėse promovoni fėmijėt tuaj, nėse i fotografoni ata, atėherė ua humbni edhe tė drejtėn e tyre. Mua (fotografėt) mund tė mė afrohen tė marrin fotografi. Fėmijėve mi, jo”, ka thėnė aktorja.

Muajve tė fundit, disa nėna nga Hollywoodi, si Jessica Alba, Jamie-Lynn Spears dhe Jennifer Lopez, kanė lejuar fotografime tė tė porsalindurve tė tyre nė shkėmbim tė marrėveshjeve financiare me magazinat e famshme.

Raprotohet se Angelina Jolie dhe Brad Pitt aktualisht janė duke negociuar pėr njė marrėveshje 15 milionė dollarėsh, pėr fotot ekskluzive tė tė porsalindurve tė tyre.