Kufome njeriu ne barkun e nje gjarperi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6

Tema tė ngjashme

 1. Gjarpėri me dy koka “trondit” Gjermaninė
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 08-07-2011, 10:15 PM
 2. Kufomė nė pishinė, asnjė se vė re
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 08-07-2011, 09:52 AM
 3. Kukulla e Halloween-it bėhet kufomė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-10-2009, 09:52 PM
 4. Gjarperi qe ka ngrene dhe ka ne bark nje njeri
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 18-09-2009, 09:20 PM
 5. SH.B.A - Gjarpėri piton mbyt njė vajzė 2 vjeēe
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-07-2009, 10:07 PM

 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  13,836
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  48
  Reputacioni
  25

  Kufome njeriu ne barkun e nje gjarperi


 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  6
  Sa gje e frikshme dhe e cuditshme,,,si nuk ishte tretur ai njeri ne trupin e gjarprit?
  silence hurts more than words..........but silence is a source of great strength..

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  Sa gje e tmerrshme...I shkreti ai qe e ka pesuar.
  "vivi il presente...impara dal passato per
  costruirti meglio il futuro..."

 4. #4
  "Anguila" 10% Maska e Smily
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ketej afer
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Shume e frkishme.Po gjarpri ngordhi apo ca ndodhi qe e kapen??
  “You can close your eyes to the things you do not want to see,
  but you cannot close your heart to the things you do not want to feel.”
  Leave the memories alone!

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,572
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19
  rrezik nga pesha e madhe nuk ecte dot ku i dihet????????????

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  6

  po ca fundi ka pare ai qe e ka ngrene gjarpri tmerre me sy:

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gjarpėri me dy koka “trondit” Gjermaninė
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 08-07-2011, 10:15 PM
 2. Kufomė nė pishinė, asnjė se vė re
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 08-07-2011, 09:52 AM
 3. Kukulla e Halloween-it bėhet kufomė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-10-2009, 09:52 PM
 4. Gjarperi qe ka ngrene dhe ka ne bark nje njeri
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 18-09-2009, 09:20 PM
 5. SH.B.A - Gjarpėri piton mbyt njė vajzė 2 vjeēe
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-07-2009, 10:07 PM

Bashkohuni dhe Ju kėtij komuniteti entuziast dhe argėtues. Krijo njė Llogari Falas