Receta Gatimi

BIG MAMA: Pas seksit dua tė ha


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
  1. #1
    i/e rregjistruar 20% Maska e Coca-Cola
    Anėtarėsimi
    Jul 2008
    Postime
    123
    Reputacioni
    16

    BIG MAMA: Pas seksit dua tė ha


    Tani pėr tani album tė ri nuk do ketė, por njė videoklip tjetėr me siguri qė mund t’ua premtoj. Por gjithashtu nė mendjen time kam shumė projekte qė dua t’i realizoj, por nuk do zbuloj asgjė…
    Pėr momentin ajo ėshtė duke punuar, duke udhėtuar nga Maqedonia nė Kosovė, Mal tė Zi dhe Shqipėri, pėr tė dhėnė koncerte, por shumė shpejt do tė kthehet me njė videoklip tė ri, ndėrkohė qė po punon edhe pėr albumin e saj, tė cilin nuk e premton se kur do tė jetė gati.


    Nė njė intervistė shumė blic ajo rrėfen tė gjitha manitė dhe sekretet qė bėn nė jetėn e pėrditshme, ēmenduritė e jetės private dhe tė gjitha detajet qė e bėjnė gjithmonė tė jetė shumė “cool” dhe e pėlqyer nga publiku. Ajo preferon tė ketė tė njėjtin shėndet dhe imazh qė ka aktualisht, ndryshe nuk do tė quhej mė Big Mama.

    Ka pak kohė qė Big Mama nuk po shfaqet nė ekran, ēfarė po ndodh, me se jeni marrė sė fundmi? Kam pasur shumė aktivitete, pasi pėrveē muzikės kam edhe njė emision nė Maqedoni “Big Mamas Show”, ėshtė njė emision javor qė transmetohet ēdo tė hėnė dhe shumė aktivitete tė tjera.

    Ēfarė mban gjithmonė nė ēantė? Dy celularėt dhe parfumin.

    A do tė doje tė bėje operacion plastik? As edhe njė pjesė nuk do doja qė tė bėja operacion plastik, pasi ēdo pjesė e trupit tim ėshtė e pėrkryer.

    Ē’pjesė tė trupit s’do doje ta prekte “plakja”? S’ma merr mendja se do plakem shpejt, pasi gjithė ditėn qesh por, nė qoftė se do zgjidhja, fytyrėn.

    Jeni e dashuruar? Ha, ha, ha, e dashuruar them se edhe po, por edhe jo.

    Kur keni kryer sė fundmi marrėdhėnie seksuale? Kjo ėshtė punė pėr mua dhe jo pėr ty.

    Kush ėshtė pėr ty mashkulli mė seksi? Pėr mua mashkulli mė seksi ėshtė dhe do tė jetė Besnik Qata, vokalisti i grupit “NRG Band”.

    Ē’pjesė tė trupit shikon nė fillim te njė mashkull? Te njė mashkull unė nė radhė tė parė vėshtroj prapanicėn.

    Defekti i meshkujve tė sotėm sipas teje, cili ėshtė? Kalojnė gjithė kohėn duke jua lypur femrave.

    Gjėja e parė qė bėn direkt pas seksit? Nė pėrgjithėsi shkoj nė frigorifer dhe ha diēka.

    Kur del para pasqyrės ēfarė i thua vetes? O zot i madh sa seksi qė jam.

    Cila ėshtė fraza qė tė thonė djemtė kur kalon rrugėve? Hej Big Mama, hej loēk.

    Sa gėnjeshtare ėshtė Big Mama? Tė them tė vėrtetėn nuk di tė gėnjej, por me raste edhe mė kalon ndonjė gėnjeshtėr e vogėl.

    Premtimi qė i bėn fansave Big Mama? Unė nuk premtoj, por realizoj.

    Ēfarė ke ndėrmend tė realizosh sė shpejti pėr ta? Tani pėr tani album tė ri nuk do ketė, por njė videoklip tjetėr me siguri qė mund t’ua premtoj. Por gjithashtu nė mendjen time kam shumė projekte qė dua t’i realizoj, por nuk do zbuloj asgjė tani pėr tani.

  2. #2
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36

    Re: BIG MAMA: Pas seksit dua tė ha

    duket sa eshte bere haha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

  1. Bėmė mama tė tė ngjaj
    Nga Erinaa nė forum Thashetheme Vip
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 18-03-2012, 09:21 AM
  2. Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 05-02-2011, 08:55 PM
  3. E ardhmja e seksit
    Nga kledii nė forum Eros / Pa Ēensurė
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 01-08-2010, 11:38 AM
  4. Big Mama humbet 14 kg
    Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 26-03-2009, 02:53 PM