Zbulohet i dashuri i mistershėm i Britneyt


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Coca-Cola
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  123
  Reputacioni
  12

  Zbulohet i dashuri i mistershėm i Britneyt

  Receta Gatimi

  Mashkulli, i cili ishte fotografuar duke vallėzuar "dirty dancing" me Britney Spearsin, ėshtė njėri nga truprojat e saj.
  Kėngėtarja e hitit, “Toxic”, ėshtė duke u kėnaqur me pushimet e saja verore nė Meksikė, ndėrsa gjatė kėsaj periudhe ajo ėshtė fotografuar duke kėrcyer dhe duke u kėnaqur me truprojėn e saj Lee, njė ish-ushtar i armatės izraelite.

  “Britney dhe Lee po pėrshtaten shumė. Ai ėshtė tipi i mashkullitt qė ajo pėlqen. Ata kanė kaluar shumė kohė sė bashku kėshtu qė gjėrat kanė ecur pėrpara dhe lidhja e tyre ėshtė bėrė fizike”, ka thėnė njė burim pėr “The Sun”.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Zbulohet i dashuri i mistershėm i Britneyt

  shyqyr thuaj se kishte marr cik si shtrember kjo goc hahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dashuri apo sex
  Nga kuklla nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 01-06-2014, 06:04 PM
 2. A kam rene ne dashuri ?!
  Nga landi i nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 05-04-2013, 06:38 PM
 3. Dashuri e gabuar
  Nga anonimi123 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-10-2012, 03:58 PM
 4. Dashuri e re pėr Jim Carrey?
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-08-2011, 09:11 AM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 04:58 PM