Vllaznia vs Napoli - Kupa Uefa


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Vllaznia vs Napoli - Kupa Uefa

  Receta Gatimi

  Do te luhet ne Shkoder te Enjten 14 Gusht ne oren 20.30 e vlefshme per Kupen Uefa 2008

  vs

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e asder
  Anėtarėsimi
  Aug 2008
  Postime
  29
  Reputacioni
  0

  Re: Vllaznia vs Napoli - Kupa Uefa

  shpresojme qe vlaznia te dale kryealrte,

  ne e kemi trdite te qendojme te forte kunder ekipeve te forta, siq ka bere kombetarja kunder kreqise, rusise dhe holandes

 3. #3
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Vllaznia vs Napoli - Kupa Uefa

  Urime Vllaznis

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 05-01-2010, 05:24 PM
 2. Gripi i derrit, vdes shqiptari nė Napoli
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 08:16 PM
 3. Pizza margherita bene 120 vitorim ne Napoli
  Nga bledi1 nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-06-2009, 11:01 PM
 4. Kupa UEFA
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 14-05-2008, 11:29 PM
 5. Kupa Uefa Fituesit
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2007, 04:42 PM