Urime Nerti per vajzen


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Urime Nerti per vajzen

  Receta Gatimi

  Nerti na u be me vajze.
  Te te rroje vajza dhe heres tjeter me djale, te jete nje femije i mbare dhe i shendetshem.
  [attachment=0:8n1vr9ev]tjy8ty5v6ka9hmi80wwa.gif[/attachment:8n1vr9ev]

  P.s. Kush e mban dajen tani nga gezimi
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Urime Nerti per vajzen

  TE RROJE VAJZA ME JETE TE GJATE SA MALET, ME SHENDET DHE LUMTURI.

  Urime nga zemra per mami Nertin dhe Dajen . sjellte vec gezime ne jeten tuaj.

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Urime Nerti per vajzen

  Urime per vajzen gjithashtu edhe per Nertin!!!

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e T_o_n_i
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  93
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Urime Nerti per vajzen

  TE TE RROJE GOCA E ME JETE TE GJATE

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Urime Nerti per vajzen

  Nerti te te rroje vajza me jete te gjate sa malet, u rrite e bukur e zgjuar dhe e zonja e vetvetes. Tani edhe me nje djale.

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Urime Nerti per vajzen

  Te te rroje vajza Nerti! Jete te gjate dhe te shendetshme! Ju dhente lumturi juve dhe vetes!

 7. #7

  Re: Urime Nerti per vajzen

  URIME NERTI JET TE GJAT E TE LUMTUR VAJZA

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e noemi
  Anėtarėsimi
  Aug 2008
  Postime
  10
  Reputacioni
  0

  Re: Urime Nerti per vajzen

  URIME NERTI.TE TE RROJ ME JETE TE GJATE DHE TY ZOTI TE RUAJT NGA MENDT E KOKES. MOS E HUMB DURIMIN

 9. #9
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Urime Nerti per vajzen


  Te te rroje vajza Nerti, me jete te gjate dhe te lumtur
 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Urime Nerti per vajzen

  S'ka kush e mbaj dajen me! mbesa e pare....

  Urime Zemres vogel Dea

  nje foto para se te dilte nga spitali:

 11. #11
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Urime Nerti per vajzen

  bukuroshka e vogel, jete te gjate , (ke per tju bere zborr cunave tiiiiiiiiiiiiii, shiko dajen te parin e ke shtri fare per toke )

 12. #12
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Urime Nerti per vajzen

  Princeshe e pasket bere , urime dhe nje here ,shendet te plote

 13. #13
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Urime Nerti per vajzen

  JU FALENDEROJ TE GJITHEVE PER URIMET!
  JU UROJ GJITHE TE MIRAT TE GJITHEVE!
  TE ME FALNI QE PO JU FALENDEROJ ME VONESE,POR JAM SHUME E ZENE TANI.
  DEA E VOGEL SME LE KOHE AS TE FLE,,POR IA VLEJNE ME TE VERTETE TE GJITHA SAKRIFICAT.
  ESHTE NJE ENDERR, DHURATA ME E BUKUR QE NA KA BERE ZOTI.
  DHE NJE HERE FALEMINDERIT TE GJITHEVE.
  PERSHENDETJE TE PERZEMERTA

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Urime Nerti per vajzen

  Te te rroje Dea e vogel Nerti. Jete te gjate, shendet dhe paste sa me shume lumturi ne jeten e saj.

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e Flashi
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  51
  Reputacioni
  0

  Re: Urime Nerti per vajzen

  Urime,Urime Vajza e ishalla ka jete te gjate sa malet e Shqiperise

 16. #16
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Urime Nerti per vajzen

  dhe nje here faleminderit te gjitheve per urimet.
  mima me sa di une edhe ti pret nje beb apo jo???
  te bej dhe ty shume urime dhe pac fat!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Urime Nerti ...
  Nga Erinaa nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 08-01-2012, 07:18 PM
 2. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM
 3. Gezuar ditelindjen Nerti
  Nga aurel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 27-12-2009, 10:58 PM
 4. Nerti u befsh 100 vjec!!
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-12-2007, 01:23 PM
 5. Pershendetje nga Nerti
  Nga Nerti nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-12-2006, 12:02 AM