dallimi mes lodhjes dhe plogshtis


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1

  dallimi mes lodhjes dhe plogshtis

  Receta Gatimi

  nese ndokush e dini dallimin mes lodhjes dhe plogshtis ju lutem te pergjigjeni

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: dallimi mes lodhjes dhe plogshtis

  si fillim kjo teme nuk eshte e pershtateshme per kete rubrike.

  Lodhja vjen si pasoje e nje mundimi dhe sforcimi, dmth pas nje konsumimi energjish ndersa plogeshtia vjen nga mosdeshira e kryerjes se veprimit.

  Psh lodhje: do te doja te shkoja te beja vrap ne kto caste por skam fuqi, sepse sot kam punuar deri vone
  plogeshtia: edhe se sot skam bere asnjegje pertoj te vete te vrapoj.

  shpresoj te te kem ndihmuar sado pak

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dallimi mes tė varfėrve dhe tė pasurve
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 11:31 PM
 2. Dallimi mes burrave dhe grave (Video)
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-05-2011, 02:08 PM
 3. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 06-07-2010, 01:55 PM