A e dini se?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  A e dini se?

  Receta Gatimi

  A e dini se?

  Pėr mizat ne ecim shume avash dhe per balenat jemi shume te vegjel! *

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: A e dini se?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Lirenti\";p=\"42
  A e dini se?

  Pėr mizat ne ecim shume avash dhe per balenat jemi shume te vegjel!
  kte per mizat e dija,por ate per balenat tani e mora vesh....

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  se pasna dit...

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  10 mė tė rejat

  1. Ndėrtesa me e lart ne botė ėshtė 828 metra e lart(Dubai), e quajtur Burj Khalifa.
  2. Sheik Muhamed bin Rashid al-Maktoum e ndėrtoi ndėrtesėn mė tė lart nė botė.
  3. Shteti qė ka mė se shumti borxhe, bankės botėrore ėshtė Brazili.
  4. Analfabetizmi me i ulet ne botė, ėshtė nė Japoni ku 99 % janė tė shkolluar.
  5. 1 nė ēdo 10 persona jetoj nė ishull.
  6. njeriu ka rreth 500000 km fije nervore

  10 mė interesantet

  1. Nje kale ne Austri kishte shembur nje shtepi te tere .
  2. Lulja me e madhe ne bote gjendet ne Brazil dhe eshte e gjate 341 m.
  3. Lulja me e madhe quhet Alfalfa.
  4. Disa njerez ne Azine Jugore kishin ngrene disa turiste nga Britania e Madhe.
  5. Njeriu me i vogel ne bote ka gjatesi prej 43 cm.


  nga wikipedia

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  1. Nje kale ne Austri kishte shembur nje shtepi te tere.

  se paskam degjuar ket'...

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  A e dini se rrushi ne furren me mikrovale pelcet. Provojeni


  A e dini se milingonat mund te jetojne dy jave nen uje!


  A e dini se ylli i detit nuk ka tru.


  A e dini se ditelindjen e ndani me 9 milion njerez. Pra, ne te njejten dite me ju, ditelindjen e festojne edhe 9 milion te tjere ...


  A e dini se ngrenia e nje molle ne mengjes e largon gjumin me shume se nje kafe?!


  A e dini se numri i anglishtfolesve ne Kine eshte me i madh se numri i popullsise se SHBA-ve.


  A e dini se ne Turqi ka mbi 1 milion njerez me emrin e Mehmet!

  A e dini se nje gote uje i nxehte ngrihet me shpejte se nje gote uje i ftohte ne frigorifer!

  A e dini se per arsye se numri 13 konsiderohet i pa fat, ne SHBA ne shume hotele ne katin e 13-te nuk ka dhoma.

  A e dini se cdo vit numri i makinave shtohet 3 here me shume se numri i njerezve

 7. #7
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  A e dini se rrushi ne furren me mikrovale pelcet. Provojeni


  A e dini se milingonat mund te jetojne dy jave nen uje!


  A e dini se ylli i detit nuk ka tru.


  A e dini se ditelindjen e ndani me 9 milion njerez. Pra, ne te njejten dite me ju, ditelindjen e festojne edhe 9 milion te tjere ...


  A e dini se ngrenia e nje molle ne mengjes e largon gjumin me shume se nje kafe?!


  A e dini se numri i anglishtfolesve ne Kine eshte me i madh se numri i popullsise se SHBA-ve.


  A e dini se ne Turqi ka mbi 1 milion njerez me emrin e Mehmet!

  A e dini se nje gote uje i nxehte ngrihet me shpejte se nje gote uje i ftohte ne frigorifer!

  A e dini se per arsye se numri 13 konsiderohet i pa fat, ne SHBA ne shume hotele ne katin e 13-te nuk ka dhoma.

  A e dini se cdo vit numri i makinave shtohet 3 here me shume se numri i njerezve


  kater i dija te tjerat jo

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  A e dini se
  1)Muskujt e fytyres suaj jane te rendesishem.Ata ju ndihmojne ju te tregoni si e ndjeni boten perreth. Gjate buzeqeshjes aktivizohen 12 muskuj kryesore te fytyres e gjate rrudhjes se vetullave aktivizohen vete 11 muskuj. Muskuli me i gjate eshte sartoriusi,i cili fillon prej komblikut,ndersa perfundon nen gjurin:i gjate eshte mbi 40cm. Muskuli me i shpejt eshte muskuli ngrites i qerpikeve.

  2)Truri juaj ndalet se rrituri ne moshen 15-vjeqare! Por te mesuarit nuk ndalet kurre prandaj mesoni sa te mundeni . Qelizat nervore te trurit tuaj gjate gjithe jetes formojne lidhje te reja.
  Truri juaj shfrytezon aq shume fuqi(energji) sa edhe nje poc elektrik i fuqise prej 10 wat.

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  A e dini se delfinet jane e vetmja specien ne bote pas njerezve, qe i therrasin njeri-tjetrit me emra....

  - - - Updated - - -

  A e dini se kur u transmetua filmi i pare ne kinema, filloi me pjesen e nje treni qe vinte perballe kameres dhe te gjithe spektatoret dolen me vrap nga salla te alarmuar, pasi kujtuan se treni do dilte nga ekrani i kinemase!

  - - - Updated - - -

  A e dini se ulėrimat e njė luani mund tė dėgjohet nga mė shumė se pesė kilometra larg...

  - - - Updated - - -

  A e dini se mjelmat kane vetem nje partner gjate gjithe jetes se tyre, e nese partneri i tyre ngordh, ato mund te ngordhin gjithashtu nga zemra e thyer...

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  A e dini se delfinet jane e vetmja specien ne bote pas njerezve, qe i therrasin njeri-tjetrit me emra....

  - - - Updated - - -

  A e dini se kur u transmetua filmi i pare ne kinema, filloi me pjesen e nje treni qe vinte perballe kameres dhe te gjithe spektatoret dolen me vrap nga salla te alarmuar, pasi kujtuan se treni do dilte nga ekrani i kinemase!

  - - - Updated - - -

  A e dini se ulėrimat e njė luani mund tė dėgjohet nga mė shumė se pesė kilometra larg...

  - - - Updated - - -

  A e dini se mjelmat kane vetem nje partner gjate gjithe jetes se tyre, e nese partneri i tyre ngordh, ato mund te ngordhin gjithashtu nga zemra e thyer...
  Kjo osht DASHNI E SINQERT!!!

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Mollet, qepet dhe patatet te gjitha kane shijen e njejte, provojeni duke mbyllur hunden dhe kafshoni secilen prej tyre!
  ......

 12. #12
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  E di pse gocat nuk luajne futboll?

  -Jo pse ?

  -Sepse 11 goca me mire vrisnin veten se te vishnin te gjitha rrobat njesoj hahahhahahahhaa

 13. #13
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  E di pse gocat nuk luajne futboll?

  -Jo pse ?

  -Sepse 11 goca me mire vrisnin veten se te vishnin te gjitha rrobat njesoj hahahhahahahhaa
  hahahaha sa e fort. kjo tregon qe kan probleme me trurin haha

  po mir, po volejboll pse luaj ?? se edhe aty njesoj vishen,,,,ja qe ja ke fut kot ti

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A E DINI SE?
  Nga EMAUS nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 11-12-2013, 09:40 PM
 2. A e dini se???
  Nga abdullah92 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 08:03 PM
 3. 5 gjerat qe nuk i dini per Meshkujt!...
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2012, 02:16 PM
 4. A dini te pershendeteni ?
  Nga Enkelejda_24 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 07:06 PM
 5. A e dini se nė photoshop...
  Nga Lirenti nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-06-2009, 10:54 PM