Bėhu edhe ti VIP sot dhe mbėshtet punėn tonė dhe tė japim extras me vlerė tė madhe vetėm me 5 euro nė muaj!

Hapesire per Shkarkim me LLOGARI PREMIUM - DIREKT LINK

Do tė keni kėto extras:

1. Kategori tė vecanta pėr VIP dhe me Imazh ne Avatar.

2. Kėrkim tė veēantė.

3. Forum status tė veēantė.

4. Shikoni forumin kur gjithė tė tjerėt nuk mund ta shohin on-line.

5. 100.000 pikė pėr dyqanin e forumit tonė dhe 1000 pike ēdo muaj.

6. 20% ne dyqanin dhe shėrbimet tona.

7. Avatars mė tė mėdhenj.

8. Hyrje nė kazinon e forumit.

9. Pjesėmarrje nė llotari.

10. Privilegje extra nė galerinė e forumit (nė kategorinė tėnde etj.)

11. Support mė tė mirė dhe tė veēantė.

12. Album per fotografit tuaja.

13. Webmail me e-mail tėndin tek @lirenti.com

14. Dhe shume tė tjera...


Vizito faqen e Llogarise