Britney Spears zhvishet pėr bamirėsi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Post Britney Spears zhvishet pėr bamirėsi

  Receta Gatimi  Britney Spears po ndjek hapat e tė famshmėve George Clooney, Scarlett Johansson dhe Kate
  Moss, duke ofruar trupin e saj pėr tė grumbulluar para pėr bamirėsi. Britney ka pozuar vetėm
  me jelek pėr artistin Daniel Maltzman i cili ka krijuar disa vepra artistike tė cilat do t’i shesė pėr
  bamirėsi. Piktura do tė nxirret nė ankand pėr tė grumbulluar para pėr fondacionin “The
  Promises” (“Premtimet”), i cili u ndihmon nėnave nė nevojė dhe fėmijėve tė tyre. Spears ndėrkohė,
  ėshtė duke shitur shtėpinė e saj nė Kaliforni, kėshtu qė do tė ketė mė shumė “para” pėr t’i rritur dy
  fėmijėt e saj. Krijuesja e hitit ‘Toxic’, ka nxjerrė nė shitje shtėpinė me gjashtė krevate pėr njė shumė
  prej 7.9 milionė euro dhe shpreson tė gjejė njė pronė tė re, e cila do t’i japė mė shumė liri dhe hapėsirė
  pėr tė rritur dy fėmijėt, Sean Preston, trevjeēar, dhe Jayden James, dyvjeēar. Kėngėtarja ka jetuar nė
  atė shtėpi pėr sė paku dy vjet.
  [align=right:364617qh]Burimi Bluetooth[/align:364617qh]

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Britney Spears video porno?

  Pas problemeve qe e ndoqen Britney Spears tashme duket se e ma rrimar veten, por jo totalisht. Nje paparac Adnan Ghalib, ka thene per revisten britanike 'Heat' qe ka nje video hard te Britney nudo me nje paruke te kuqe. Video eshte e gjate me shume se dy ore dhe eshte xhiruar gjate puneve ne Meksik. Tani Ghalib eshte duke pritur oferten me te mire per ta shitur videon dhe per ta bere publike.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Djali sosia e Britney Spears
  Nga EMAUS nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-08-2008, 09:40 PM
 2. [Foto] Britney Spears
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-12-2006, 02:42 AM