Urime Festa e Fiter Bajramit


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1

  Urime Festa e Fiter Bajramit

  Receta Gatimi

  Vėllezėr dhe Motra tė dashur, mezi e prita kėtė ditė,
  T’ua them njė fjalė e ta gėzoj kėtė shpirt:
  T’ju them se ju dua shumė dhe krah pėr krah me ju qėndroj,
  E festėn e Fiter Bajramit me mall e krenari t’jua uroj .....
  Antareve te keti forumi suksese ju deshiroj .
  [highlight=#FF8040:2ezqwydg][/highlight:2ezqwydg]

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Urime Festa e Fiter Bajramit

  Urime te gjithe besimtareve islamike festen e Barjamit

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Urime Festa e Fiter Bajramit

  Urime te gjithe besimtareve

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Urime Festa e Fiter Bajramit

  Gezuar , gezuar te gjitheve shqiptareve muslimane neper bote

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Urime festen e Kurban Bajramit!
  Nga vaaldr1n nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-12-2012, 11:16 PM
 2. Urime festen e Fiter Bajramit
  Nga vaaldr1n nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-08-2012, 10:39 AM
 3. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM
 4. Urime festa e Kurban Bajramit
  Nga gjendar nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 17-11-2010, 06:14 PM
 5. Sot, eshte festa e Bajramit te Madh
  Nga Erlindi nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 27-11-2009, 05:00 PM