Ftoni njė mikun/miken tuaj!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Ftoni njė mikun/miken tuaj!

  Receta Gatimi

  Tė ftoni miqe tuaj nė kėtė faqe ėshtė farė e thjeshte. Mjafton tė klikoni ne adresen sipėr ku shkruhet "Ftoni njė Mikun Tuaj" dhe vetem me tre hapa ju mund te ftoni tė gjithe shoqerine tuaj.

  Ne vetem 3 hapa:
  Mund te lidheni direkt me posten tuaj...
  Mund tė shkruani adresat e miqeve tuaj...
  Mund tė shtoni faqen nė preferencat e tua...
  Nuk rregjistrohet asnjė lloj Informacioni Personal.


  Ēfarė prisni? Dėrgo tani njė ftesė shoqerisė!

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Ftoni njė mikun/miken tuaj!

  Fare mire e ke menduar Reni!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Ftoni njė mikun/miken tuaj!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Insomnia
  Fare mire e ke menduar Reni!
  flm

  Mund te ftoni deri ne 20 persona, nqs doni te ftoni me shume thjesht perseriteni proēeduren per 20 personat e tjere qe keni ne listen e kontakteve. Eshte teper e thjesht dhe mund ti shkruani mesazh te personalizuar plus atij te eshte aty.
  Mund dhe te dergoni mesazh direkt personave qe keni ne programet e mesazherit.

  nuk rregjistrohen adresat email as passwordet!

  Ps: Sms-te i provove?

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Ftoni njė mikun/miken tuaj!

  Une i ftova disa shoke dhe shoqe..... Per sms-et e provova dje, por nuk e di perse, nuk me punon fare! Gjithsesi nuk ka shume rendesi! Flm

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Ftoni njė mikun/miken tuaj!

  P.S: Sapo provova dhe mesagjet, OK dhe ato!

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Ftoni njė mikun/miken tuaj!

  PS: se me ēudite me postimin e pare lool
  Gjithēka funksionon siē duhet

 7. #7
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Ftoni njė mikun/miken tuaj!

  RENIX SHUME FALEMINDERIT PER KETE IDE TE RE.
  faleminderit dhe per sms gratis.
  ciao...pershendetje

 8. #8

  Re: Ftoni njė mikun/miken tuaj!

  faleminderit

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  do te doja te dija si mund te ftoj nje mikun tim ne kete forum
  faleminderit::

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aurel Lexo postimin
  do te doja te dija si mund te ftoj nje mikun tim ne kete forum
  faleminderit::
  Per 1 Person mjafton ti dergoni nje email me adresen e faqes.

  www.lirenti.com :=)

  dhe nje koment tuajin.

  Faleminderit!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 05:25 PM
 2. Per miken time "labja"
  Nga landi i nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 06-05-2012, 09:43 PM
 3. 10 keshilla per mikun tuaj ..
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 15-03-2011, 06:25 PM
 4. Si te shikoni IP tuaj personale!
  Nga Design nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 25-11-2009, 05:27 PM
 5. Zilja e Cel tuaj :degjo:
  Nga Altin111 nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-03-2008, 02:06 PM