~|~Poligrafiksi edhe 100 vite te tjera ~|~


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  ~|~Poligrafiksi edhe 100 vite te tjera ~|~

  Receta Gatimi

  Poligrafiks te uroj nga Zemra Gezuar ditelindjen dhe u befsh 125 vjeē

  Qofsh gjithmone i lumtur ne jete


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: ~|~Poligrafiksi edhe 100 vite te tjera ~|~

  Ja dhe 5 qirinje per 25 Vjetorin....


  Gezuar Ditelindjen Poli...dhe 100 Vjeē Urime Urime!

  [album:uk7ahol0]776[/album:uk7ahol0] [tab=30:uk7ahol0][album:uk7ahol0]761[/album:uk7ahol0]

 3. #3
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: ~|~Poligrafiksi edhe 100 vite te tjera ~|~

  gezuar ditelindjen edhe 100 vjet te tjera.

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: ~|~Poligrafiksi edhe 100 vite te tjera ~|~

  Polografistit i uroj nga zemra GEZUAR DITELINDJEN, QOFSH GJITHMONE I LUMTUR DHE CTE DO ZEMRA.

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Re: ~|~Poligrafiksi edhe 100 vite te tjera ~|~

  Poligr.. gezuar ditelindjen edhe u befsh 100 vjeē dhe fat e lumturi ne jete [highlight=#FF8000:3lbb1u6l][/highlight:3lbb1u6l]

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: ~|~Poligrafiksi edhe 100 vite te tjera ~|~

  [highlight=#FF8000vj65xib]
  Gezuar, edhe 100 vjet te tjera!
  Happy birthday!
  [/highlightvj65xib]

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ~|~Poligrafiksi edhe 100 vite te tjera ~|~

  Faleminderit te gjitheve. gjithashtu dhe ju lumturi dhe gezime ne familjet e jetet tuaja faleminderit jeni 1

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: ~|~Poligrafiksi edhe 100 vite te tjera ~|~

  Te uroj gjithe te mirat e kesaj bote. Dhe me nje nuse


 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: ~|~Poligrafiksi edhe 100 vite te tjera ~|~

  Polo. Pak me vonese por te uroj cdo te mire ne jeten tende.  Kalofsh mire.

  Niko.

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ina MaSooL
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Ku di une
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: ~|~Poligrafiksi edhe 100 vite te tjera ~|~

  u befsh dhe 100 vjec yllo, fat, lumturi e shume gezime ne jeten tende

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Vista dhe Shtatėshi – Edhe 10 vite pėrkrahje
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 08:04 PM
 2. "~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 13-02-2008, 05:40 PM
 3. ~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 05-10-2007, 07:31 PM