urime dittlindjen


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1

  urime dittlindjen

  Receta Gatimi

  ju uroj ditlindjen me te gjitha te mirat ne jet : Lirenti (24), ReniX (24), ardiii_pr (2

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: urime dittlindjen

  prit se nuk ka adhe akoma


 3. #3

  Re: urime dittlindjen

  po deri sa te vjen ndoshta harroj ma mir tash ok

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e konti
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  74
  Reputacioni
  0

  Re: urime dittlindjen

  Une po pres atehere qe ta bej urimin kur te vije dita

 5. #5

  Re: urime dittlindjen

  ok de mir super

 6. #6
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: urime dittlindjen

  Gezuar Ditelindjen Ardiii_pr dhe 100 Vjeē

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Pershendetje dhe urime
  Nga Donika Krassniqi nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-06-2011, 11:46 AM
 2. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM
 3. Urime krishlindjet!
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-12-2010, 08:09 PM
 4. Urime Rovi!
  Nga Nerti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-06-2008, 08:28 PM
 5. Urime
  Nga kenan nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-01-2007, 11:27 AM