Makina llogaritese ne Google


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Makina llogaritese ne Google

  Receta Gatimi

  Besoj se motorri i kerkimit Google eshte i afte dhe te funksionoj si makin llogaritese.

  Por kodi i ketij proēesi nuk duket dhe aq premtues. Shikoni gabimet qe ai nxjerr me numrat e medhenj.

  Pra aty ku kerkoni shkruani keto numra:

  • 3999999999999999-3999999999999990[/*:m:19277eu8]
  • 39999999999999999-39999999999999900[/*:m:19277eu8]
  • 399999999999999999-399999999999999000[/*:m:19277eu8]


  Dhe rezultatet duhet te jene: 9, 99 and 999, por kodi qe eshte programuar makina llogaritese ne google jep 0


  Pra kujdes kur te mbidhni shuma te medha lekesh

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mbase ky postim eshte pak i vjeter, por Google me ne fund ka vendosur ti bej update makines llogaritese ne sistem.

  Shikoni versionin e ri te Google Math:
  Per ta aktivizuar beni nje veprim llogarites ēfaredo

  Lezetshem apo jo?!

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  vella pse na ngatrron me google kur kemi cel , jo per gje po edhe per provimet e lirimit me cel i zgjidhem

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Google shton Filma, TV Shows dhe Revista ne Google Play
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-06-2012, 07:45 PM
 2. Google sjellė mė shumė detaje rreth Google TV
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-10-2010, 08:56 PM
 3. Google avancon Androidin me Voice Actions dhe Google to Chrome
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 11:49 AM
 4. “Google Googles”,programi i ri fantastik i Google
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-05-2010, 01:45 PM
 5. Se shpejti Google Wave - Vala e Google
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-05-2009, 07:40 PM