Erlindi ka ditelindje, gezuar


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Erlindi ka ditelindje, gezuar

  Receta Gatimi

  Erlindi ka ditelindjen, behet plot 20 vjec (lum ai sa i vockel qe eshte)
  Urimet me te mira nga zemra per kete pervjetor te rendesishem, tu plotesofshin te gjitha deshirat.

 2. #2
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Erlindi ka ditelindje, gezuar

  Erlind edhe 100 vjec!!!
  URIME nga zemra!!!
  sa mire 20 vjec edhe jeta e therret.. u bere me prefiks 2 tani Erlind.....
  GEZUAR DITELINDJEN!

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e T_o_n_i
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  93
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Erlindi ka ditelindje, gezuar

  Erlind edhe 100 vite te tjera te uroj plako

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Erlindi ka ditelindje, gezuar

  Gezuar Ditelindjen Erlindi, dhe 100 Vjeē


 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Erlindi ka ditelindje, gezuar


  Me mire me vonese sesa kurre .....

  U befsh aq vjeē sa te duash dhe qofsh i lumtur perhere .
 6. #6
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Erlindi ka ditelindje, gezuar

  ju faleminderit te gjitheve. nuk i kisha pare keto postime por tani qe i pash u gezova shume.
  me pelqen kur ndodhem ne nje forum ku ndihem mire me te gjithe.

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Dhurate per Ditelindje!...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 10:33 AM
 2. Ne nje ditelindje femre
  Nga stefo nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 12:38 PM
 3. *** Uaaaa na festoka Erlindi 21 vjetoirrnn ....***
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 29-10-2009, 08:15 PM
 4. Urim ditelindje
  Nga noemi84 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 12:26 PM
 5. PERSHENDETJE NGA ERLINDI
  Nga Erlindi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 29-06-2008, 10:56 PM