Lexoni ketu para se te beni nje pyetje eksperteve!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 29 prej 29
 1. #21
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Receta Gatimi

  mund te besh recovery me email ose cel

  e ke emailin ose cel qe jane ne foto?


 2. #22
  i/e rregjistruar Maska e marigonaa
  Anėtarėsimi
  Mar 2014
  Postime
  9
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  o nuk po kptoj shum por di vetem tju them qe un vetem at informacion di per fb timin vetem e di adresen qe e kam pasur at fb por jo edhe pasvordin e saj e di ndoshta dukem shum budallaqe qe sju kupptoj por ja qe un nuk di shum rreth nketyre gjerav por me te vertet un kam nevoj per ndihmen tuaj dhe un do ju jap nje emaill te ri tas vendosni ju dhe permes asaj do profoj un te marr fjalkalimin eda.brahaj@hotmail.com

 3. #23
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  a mbaron numri i celularit tend me xxxxxxx35 ???

  po ske as emailin & cel ske si e ben recovery
  raporto qe ta kane hakuar & mbase gjen zgjidhje

 4. #24
  i/e rregjistruar Maska e marigonaa
  Anėtarėsimi
  Mar 2014
  Postime
  9
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  si mund te raprotoj qe me kan hakuar se e di qe te besdisa shum

  - - - Updated - - -

  nurmi im perfundon me 33

 5. #25
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  https://account.live.com/ResetPassword.aspx

  I think someone else is using my Microsoft account

 6. #26
  i/e rregjistruar Maska e marigonaa
  Anėtarėsimi
  Mar 2014
  Postime
  9
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Faleminderit shumm me falni per kohen qe ju mora megjithat faleminderit edhe pse nuk funksjonoj asgje

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  https://account.live.com/ResetPassword.aspx

  I think someone else is using my Microsoft account
  Po te marr un nje numer telefoni me 35 ne fund do mund te me ndihmonit

 7. #27
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  vetem emailin & cel qe eshte dhene gjate regjistrimit

  kur regjistrove emalin ajo_vajzaa@hotmail.com

  ke vendosur si backup mail & celular qe mbaron me shifrat 35 ne fund

  po s'mban mend ose ske asnje nga keto atehere vetem raportimi i hackimit ngelet
  gje qe ti ske per ta kryer me sukses se ske shume njohuri
  se do te te kerkojne disa te dhena qe do e keshe te veshtire te pergjigjesh


  raporto per hackim fb dhe emal-in

 8. #28
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Nė se mund tė mė ndihmoni me mė tregu se si mund tė mas shpejtėsinė e internetit qė marr nė PC.Kam WIN 7.Programet qė janė si psh speedtest.net matin shpejtėsinė jo timen po tė kompanisė.Faleminderit.

 9. #29
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  jo e ke gabim
  speedtest.net tregon shpejtesine e linjes tende

  shpejtesine tende aktuale mund ta gjesh duke:
  provo te besh upload 1 file & shiko shpejtesine maximale qe ze
  provo te besh download 1 file & shiko shpejtesine maximale qe ze

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-02-2013, 10:31 PM
 2. Ketu beni pazar (Shopping Game)
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 26-01-2013, 10:17 PM
 3. 10 gjerat qe duhet te beni para se te....
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-05-2012, 08:02 PM
 4. Lexo ketu para se te Ankoheni?
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2008, 03:08 AM