Alban Skėnderaj dhe Miriam Ēani tani qė e kanė shpallur lidhjen e tyre, nuk ngurojnė tė shfaqen si tė tillė nė publik. Edhe pse e kishin pohuar nė shtyp, se po pėrjetonin njė romancė tė ngrohtė dashurie, nė mbrėmjen e evenimentit tė bukurisė “Miss Globe International, tė organizuar njė javė mė parė, ata janė fotografuar tė dy sė bashku nė backstage, mbrėmjen e sė dielės, pasi kanė qenė dy tė ftuarit specialė tė “Miss Globe”. Ēifti mė i pėrfolur kohėt e fundit nė kronikat rozė tė shtypit, janė fotografuar tė pėrqafuar, dhe nė njė harmoni tė plotė mė njėri-tjetrin. Nė fillim lidhja e tyre qarkulloi si thashethem, dhe ndoshta me qėllim dy kėngėtarėt nuk kishin pranuar ta pohonin vetė kėtė lidhje, pėr ta lėnė si surprizė pėr publikun. Surpriza ishte pikėrisht klipi “Njėherė nė jetė”, i Albanit, ku Miriami e shoqėron shumė pak nė kėngė, dhe shfaqet si imazhi i vajzės, sė cilės i kushtohet kėnga.

PanoramaPlus