Foto te ndryshme lulesh, buqetash etj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 86
 1. #41
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Shume te bukura vertet!

 2. #42
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10  Foto lulesh te ndryshme.

 3. #43
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Lule qė rritet nė Tropojė

 4. #44
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Shume e bukur Mona, si e ka emrin kjo lulja?

 5. #45
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS Lexo postimin
  Shume e bukur Mona, si e ka emrin kjo lulja?

  Un sakt nuk ja dija por njė kosovar mė tha qė quhet Bozhur dhe u habit kur e pa nė tropoj sepse mendonte qė rritej veē nė Drenicė

  dhe foton ai e bėri , ėshtė foto e pa pėrpunuar

 6. #46
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  kjo foto ėshtė bėr nga unė nuk ėshtė dhe aq e bukur se me celular e kam bėrė
 7. #47
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  12
  fantastike te gjitha keto lulet....duke i pare me dukej sikur po iu merrja ere...aq me kenaqen..hahahaaa...

 8. #48
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Foto lulesh. 9. #49
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  10
  shume te bukura te gjitha dhe me ngjyra te mrekullueshme...

 10. #50
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Shume te bukura vertet, lulet macro me pelqejne shume!!!

 11. #51
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Sdo ndaja asnje te gjithe jen perfekt .Lulet te japin jet...............

 12. #52
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Foto lulesh 13. #53
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  DSC_0045.jpgDSC_0027.jpg

  ...............................

 14. #54
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Foto me lule.


 15. #55
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  .................................................. ..Ja nje buket lule per Dean e Vogel jan nga kopshti im,foto e kam ber sote............
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 16. #56
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Po ti paske lule shume te bukura ne kopesht, apo nuk qenkan plot trendafilat

 17. #57
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  26092010026.jpg I dua shum lulet kam te ndryshme duke fillu nga tulipanet qe qelin qe me fillim te marsit,keto qeli tani dhe kan ngjyr shum te bukur qe mua me pelqen shum...........

 18. #58
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Lule te ndryshme.


 19. #59
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Foto te ndryshme lulesh 20. #60
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ooooo kush do veri nje trendafil te kuq te bukur per muaaa

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto te ndryshme bebesh dhe femijesh
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 06-01-2013, 09:38 PM
 2. Foto te ndryshme gliter per firme
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 07-10-2010, 08:33 PM
 3. Foto te ndryshme nga Rihanna
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-01-2010, 04:52 PM
 4. Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 17-07-2009, 11:11 PM
 5. Foto te ndryshme fishekzjarresh
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 03-02-2009, 10:32 AM