URIME PER DITELINDJE


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  URIME PER DITELINDJE

  Receta Gatimi

  I UROJ NGA ZEMRA LIRENTIT GEZUAR DITELINDJEN! U BESH 10000VJEC!!!
  VETEM FAT VLLACKO!!
  TE PUTH FORT!!!

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e konti
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  74
  Reputacioni
  0

  Re: URIME PER DITELINDJE

  Gezuar Ditelindjen Lirenti dhe u befsh sa te doje zemra!

 3. #3

  Re: URIME PER DITELINDJE

  urime ditlindjen i bafshit 100 vjet me te mira

 4. #4
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: URIME PER DITELINDJE

  Faleminderit shume nga zemra...

  Flm Nerti, Konti dhe anakonda...

  kalofshit mire

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: URIME PER DITELINDJE

  Urimet e mia me te perzemerta. Zoti ndricofte rruget e jetes tende dhe Fjala e Tij ndricofte zemren tende.
  Niko

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: URIME PER DITELINDJE

  Gezuar ditelindjen!

  Zoti te bekofte ne cdo hap te jetes!

  Urimet me te perzemerta nga une! 7. #7
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: URIME PER DITELINDJE

  faleminderit nga zemra

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Dhurate per Ditelindje!...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 10:33 AM
 2. Ne nje ditelindje femre
  Nga stefo nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 12:38 PM
 3. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM
 4. Urim ditelindje
  Nga noemi84 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 12:26 PM
 5. Erlindi ka ditelindje, gezuar
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 29-10-2008, 01:07 AM