Roma Antike mund te shikohet nga Google Earth


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Roma Antike mund te shikohet nga Google Earth

  Receta Gatimi

  Ne google Earth, tani keni mundesine te shikoni dhe qytetin e Romes Antike.

  Ja disa pamje kur Koloseo ishte akoma i plote!
  Nuk mungojn dhe videot:
  http://www.youtube.com/watch?v=MqMXIRwQniA

  Per te shfaqur gjitheēka permendem siper ju duhet te keni Google Eardh

 2. #2
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Roma Antike mund te shikohet nga Google Earth

  Si ne kohen e Gladiatorit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Google Earth
  Nga paolo maldini nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 12-04-2011, 10:12 PM
 2. Arriti Google Earth 6
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2010, 12:20 PM
 3. Foto te cuditshme nga Google Earth
  Nga MAJDI nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-02-2010, 03:19 PM
 4. Google Earth mund te zbuloje tsunami-n
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-03-2009, 07:50 PM