Thenie Te Mencura Per Femrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 7 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 140

Tema tė ngjashme

  1. Pėrgjigje: 8
    Postimi i Fundit: 22-02-2013, 10:38 PM
  2. Urime te menēura e argetuese per martese !!
    Nga labja nė forum Romanca
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 13-01-2013, 08:11 PM
  3. Aforizma/Thenie per Femrat!
    Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
    Pėrgjigje: 14
    Postimi i Fundit: 30-07-2012, 10:40 AM
  4. Facebook me “reklama tė menēura” qė lidhen me statusin
    Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 20-03-2011, 07:00 PM
  5. Femrat me gjinj tė mėdhenj janė mė tė menēura
    Nga aurel nė forum Kuriozitete
    Pėrgjigje: 18
    Postimi i Fundit: 18-11-2009, 11:38 AM

  1. #1
    i/e rregjistruar 20% Maska e briken
    Anėtarėsimi
    Oct 2008
    Vendndodhja
    tiran
    Postime
    115
    Reputacioni
    6

    Thenie Te Mencura Per Femrat

    1)--Po deshe tė hakmerresh kundėr njė gruaje, lėvdo nė sytė e saj njė grua tjetėr.

    2)--Femra ėshtė mbretėreshė e botės, por skllave e dėshirave.

    3)--Gratė asnjėherė nuk e vėrejnė atė qė ne bėjmė pėr ato: pėrherė dallojnė atė qė nuk e bėjmė

    4)--femrat nuk zbukurohen aq shumė pėr meshkujt, sa kundėr grave.

    5)--Kur gruaja bėhet shkencėtare, atėherė diēka nuk ėshtė nė rregull

    6)--. femra ėshtė nėna e tė gjitha tė kėqijave, por si nėnė duhet respektuar!

    7)--Femrat janė si gjeneralėt: atyre nuk u intereson ē'humbje u ka kushtuar njė fitore.

    --Sikur femrat tė udhėhiqnin botėn, ato do t'i flaknin tė gjitha armėt, pėrveē gjuhės.
    . Jeta eshte vuajtje,shkaku i vuajtjeve eshte deshira per jete

  2. #2
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    13,911
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    25

    Re: Thenie Te Mencura Per Femrat


  3. #3
    Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    FIRENZE
    Postime
    789
    Gjinia
    Femer
    Hyrjet Blog
    1
    Reputacioni
    8

    Re: Thenie Te Mencura Per Femrat

    kot flisni kunder femrave....
    femra eshte shume e zgjuar si natyre....
    nga femra lind mashkulli
    pastaj femra ka futur shejtanin ne shishe e jo me mashkullin hahahahaha

  4. #4
    i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
    Anėtarėsimi
    Dec 2006
    Vendndodhja
    Atje ku nuk je ti
    Postime
    643
    Reputacioni
    8

    Re: Thenie Te Mencura Per Femrat

    Uhhh me sa pak kenaqen meshkujt: mjafton te shajne dhe te mburren para burrave te tjere, por para nje femre, s'i ndryshojne veprimet!!!!!
    Dhe e zgjuara e nje femre eshte: "Te ju lejme te komandoni ate qe nuk komandoni dot, sa per sy dhe faqe" me jua bere qejfin, per momentin!
    Il mare spesso parla con parole lontane, dice cose che nessuno sa.
    Soltanto quelli che conoscono l'amore possono apprendere
    la lezione delle onde, che hanno il movimento del cuore!

  5. #5
    i/e rregjistruar 20% Maska e briken
    Anėtarėsimi
    Oct 2008
    Vendndodhja
    tiran
    Postime
    115
    Reputacioni
    6

    Re: Thenie Te Mencura Per Femrat

    Ne nje leber kam lezuar...
    se femra me e zgjuar ne bote eshte sa nje mashkull budalla..?????
    mos ma merni per terse por e kam lezuar vertet..........
    . Jeta eshte vuajtje,shkaku i vuajtjeve eshte deshira per jete

  6. #6
    i/e rregjistruar 10% Maska e michele
    Anėtarėsimi
    Aug 2008
    Vendndodhja
    shume larg qe ketu, diku ne univers
    Postime
    52
    Reputacioni
    0

    Re: Thenie Te Mencura Per Femrat

    Ej Briken se po i hidhja nje sy ketyre qe ke shkruar, edhe mu kujtua Llazi i Portokallise, se si puna e tij flet dhe ti. ( besoj se e ke degjuar)
    Gjithsesi ti ke arsyet e tua per te menduar keshtu per femrat, mbase duhet te te jepet mudesia qe te njohesh goca me shume ambicioze dhe qe jane te afta qe te bejne shume gjera vete, pa ndihmen e askujt. Vec athere do ta kuptosh qe femrat jane shume ta zonjat. Eshte e vertete qe si natyre femrat jane shume delikate, por ama aq delikate sa jane aq dhe te forta jane.

    Edhe une po te them nje shprehje qe e kam lexuar dhe qe eshte e vertete:
    Nje femer ka nevoje per nje burre, aq sa ka nevoje peshku per nje biciklete.
    Besoj se e kupton moralin ............
    Don't worry, be happy!

  7. #7
    Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e kuklla
    Anėtarėsimi
    Jul 2007
    Vendndodhja
    europe
    Postime
    2,096
    Reputacioni
    10

    Re: Thenie Te Mencura Per Femrat

    Ne theniet e ketij gjoja maskilistit une nuk kam asgje kunder, sepse po ta lexoje ai me kaq vemendje sa i lexojme ne te tjeter do ta kuptoj e se sa e zonja eshte nje femer, por njera nga ato theniet me beri pershtypje:

    Femrat janė si gjeneralėt: atyre nuk u intereson ē'humbje u ka kushtuar njė fitore.

    kjo thenie eshte e ngjashme me historine e Pirros te madh. Pirroja kur fitoi nje lufte kunder romekeve ne Benevento kish kaq humbje sa tha :" dhe nje fitore tjeter si kjo dhe jam i humbur", por kjo nuk i mohon qe ai ish nje gjeneral legjendar, nje prijes i fuqishem, dhe nje epiriot qe kish mundur romaket ne token e tyre.Ai ish fitimtar gjithmone.
    aparenca i genjen njerzit


  8. #8
    i/e rregjistruar Maska e agimm
    Anėtarėsimi
    Feb 2009
    Postime
    1
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0
    thenjet jan shum te mira dhe te verteta + qesharake hahahahahahaha

  9. #9
    te gjitha ato thenje jane te sakta.
    vetum se ka edhe femra shume te zoja dhe intelektuale.
    keshtu qe pa to nuk ka jete
    dhe jeta do te ishte ndryshe pa femra nuk do ta kishte ate bukurine

  10. #10
    E rregjistruar 35% Maska e girl08
    Anėtarėsimi
    Oct 2008
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    1,100
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    8
    Duke qene se meshkujt kane humbur shume autoritet kohet e fundit, nuk u ka mbetur gje tjeter vecse te nxjerrin thenie e shprehje per femrat.
    "vivi il presente...impara dal passato per
    costruirti meglio il futuro..."

  11. #11
    i/e rregjistruar 10% Maska e Celina
    Anėtarėsimi
    Nov 2008
    Postime
    31
    Reputacioni
    0
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti Lexo postimin
    kot flisni kunder femrave....
    femra eshte shume e zgjuar si natyre....
    nga femra lind mashkulli
    pastaj femra ka futur shejtanin ne shishe e jo me mashkullin hahahahaha
    po de po kush e krijoi at shishe shtrohet pyetja

  12. #12
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    13,911
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    25
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Celina Lexo postimin
    po de po kush e krijoi at shishe shtrohet pyetja
    Shishen e krijoi fabrika, plz mos dilni nga tema!

  13. #13
    Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
    Anėtarėsimi
    Oct 2009
    Postime
    470
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    ashtu mendoni ju heheheh po ju djmet i shikoni thenjet per ju

  14. #14
    Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
    Anėtarėsimi
    May 2009
    Vendndodhja
    Diku ketej rrotull
    Postime
    8,575
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    19
    ska per ne prandaj

  15. #15
    Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
    Anėtarėsimi
    Oct 2009
    Postime
    470
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    do ti tregoj disa thenje majdi njer dit tjter se sonte spo kom koh dhe shpresoj ti lexoni

  16. #16
    Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
    Anėtarėsimi
    Oct 2009
    Postime
    470
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    twe gjitha jan te vrtet edhe pse ne vajzat kemi pakm zili

  17. #17
    Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
    Anėtarėsimi
    May 2009
    Vendndodhja
    Diku ketej rrotull
    Postime
    8,575
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    19
    jemi me te mir ne djemte

  18. #18
    Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
    Anėtarėsimi
    Oct 2009
    Postime
    470
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    ashtu mendon Majdi un e mendoj te kunderten

  19. #19
    Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
    Anėtarėsimi
    Feb 2009
    Postime
    522
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    7
    po deshet pranojini po deshet jo (f) por ato theniet ne pergjithsi jan sh te verteta

  20. #20
    i/e rregjistruar Maska e ledja
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    2
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0

    ca jo te gjitha po edhe se femra fut shejtanin ne shishe e vertete eshte apo jo????????????????????

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 7 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

  1. Pėrgjigje: 8
    Postimi i Fundit: 22-02-2013, 10:38 PM
  2. Urime te menēura e argetuese per martese !!
    Nga labja nė forum Romanca
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 13-01-2013, 08:11 PM
  3. Aforizma/Thenie per Femrat!
    Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
    Pėrgjigje: 14
    Postimi i Fundit: 30-07-2012, 10:40 AM
  4. Facebook me “reklama tė menēura” qė lidhen me statusin
    Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 20-03-2011, 07:00 PM
  5. Femrat me gjinj tė mėdhenj janė mė tė menēura
    Nga aurel nė forum Kuriozitete
    Pėrgjigje: 18
    Postimi i Fundit: 18-11-2009, 11:38 AM

Etiketat pėr kėtė Temė

Bashkohuni dhe Ju kėtij komuniteti entuziast dhe argėtues. Krijo njė Llogari Falas