Receta Gatimi

Thenie Te Mencura Per Femrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 9 FillimiFillimi 12345678 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 178
 1. #41
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Grate, thote nje francez mendjeholle, na frymezojne deshiren per te bere kryevepra, njekohesisht na pengojne t'i realizojme ato....

 2. #42
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Femrat dinė tė qeshin edhe kur e kanė shpirtin ferr, tė qajnė edhe kur s'ndjejnė dhimbje, tė flasin edhe kur s'kanė asgjė pėr tė thėnė, tė heshtin edhe kur duan tė bėrtasin.

 3. #43
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  S'ka like ktu ?

 4. #44
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  bonja share bal

 5. #45
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Vajza u dashurua ne shikim te dyte, sepse ne te parin nuk e pa BMW x6! (:

 6. #46
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  .....femra eshte i vetmi motorr qe punon me cdo lloj pistoni.....nderron vajrat 1 here ne muaj.....e me nje mbushje.....qendron 9 muaj.....

 7. #47
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Talking

  Christoph Columbus ka mujt mi zbulu Ameriken veē per shkak qe: NUK O' KON I MARTUM!!! Me pas pas Christoph Columbus gru, at'her kish vazhdu kshtu:

  • E pse bash ti me zbulu ?
  • E pse s'pe ēojn tjeter kon ?
  • Po s'je ti i vetmi...
  • A pa ty s'munen ata ?
  • A je ti llud A je gllup ?
  • A s'pe sheh qe po t'shfrytzojn ?
  • Nuk e njeh as familjen tem e po shkon me zbulu botė tjeter ??
  • Ēka po mshef ??
  • S'pe din as ku po shkon...!!
  • Po ēfar' bote e rrumbullakt bre...??
  • E qysh, veē meshkujt kan me udhtu ??
  • Mo moreee...!!!
  • E pse s'muj me ardh edhe une nese ti je SHEF ...? Mu kurr nuk em mer en udhtime...
  • Nese del pej qisej deres, un me1her kthehna te nana!!
  • Kejt i ki planifiku, hajn!! Ti moti je marr vesh me ato kuēkat indjane!!
  • A po menon ti qe un pasna ra pej dardhes ?

 8. #48
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  1-Gratė asnjėherė nuk e vėrejnė atė qė ne bėjmė pėr ato: pėrherė dallojnė atė qė nuk e bėjmė...(Kurtleni)...

  2-Gruaja mbetet pa fjalė vetėm kur puth.....(O'Henri)...

  3-Kur gruaja bėhet shkencėtare, atėherė diēka nuk ėshtė nė rregull...(Nife)....

  4-Vetėm gruaja mund tė qajė dhe tė qeshė pėr tė njėjtėn aryse...(Molieri)...

  5-Gratė i ka bėrė llafazane pushteti i burrave, qė ua ka rrėmbyer gjithēka, pėrveē gjuhės....(Xoxa)....

  6-Femra sheh thellė, mashkulli larg...(Grabe)....

 9. #49
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Vlera e femrės

  Nėse femra ėshtė pronare e moralit atėherė ajo vlerėsohet me = 1. Nėse ajo posedon bukuri atėherė i shtohet vlera e saj me njė zero = 10 Nėse ajo ėshtė e pasur atėherė i shtohet vlerės sė saj edhe njė zero = 100 Nėse ajo posedon autoritet familjar atėherė vlerės sė saj i shtohet edhe njė zero = 1000 Dhe nėse ia largojmė numrin njė [1] (moralin) atėherė vlera e saj do tė mbetet [ 000 ] , dhe kėshtu ajo mbetet e pavlerė. Njė dite ishte pyetur njė profesor i matematikės pėr vlerėn e gruas ?! Dhe Ai u pėrgjigj: Morali ėshtė vlera e femres, stolia mė e bukur e saj, nėse ajo atė e humb, stolit e tjera nuk i bėjnė dobi.

 10. #50
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Shume e bukur kjo!....e kam lexuar edhe une dikur...por nuk e mbaja mend fjale per fjale...hahahahha

 11. #51
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ermira Alliu
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Vendndodhja
  Vlora, Vlorƫ, Albania, Albania
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  nje mashkull e trajton femren e vet si nje princesh nqs eshte rritur vet nga nje nen mbreteresh ....
  e kuptoni se sa e gjer eshte influenca e femres ne shoqeri ......

 12. #52
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Femra duhet te jetė loder, e paster dhe e lemuar si guri i ēmuar, e ndriēuar me te gjitha virtytet e nje bote qe ende nuk eshte ketu.

 13. #53
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ermira Alliu
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Vendndodhja
  Vlora, Vlorƫ, Albania, Albania
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  loder !!! kjo sduhet te ishte

 14. #54
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Femra ėshtė si hija:....Nė qoftė se vrapon pas saj ajo largohet....nė qoftė se iken prej saj...vrapon ajo pas teje.....

  - - - Updated - - -

  Pėr ēdo individ qė arrin sukses,nė ēdo etapė,nė ēdo fazė tė jetės,nė ēdo aktivitet,nė ēdo sipėrmarrje tė lavdishme,do tė jetė nė ndonjė vend,e dukshme o e padukshme njė femėr si frymėzuese....

 15. #55
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  ....GEZUAR 8 MARSIN ...forumisteve ...te lirenti.com....


 16. #56
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  1-Ferma eshte ajo qe kerkon per tu bere nene. Ajo qe rrite dhe edukon femije me nje edukim shembullor. Ajo qe lidhe plage shtati e zemre.Ajo qe eshte burim i pa shterur ngushellimi dashurie e dhemshurie.....

  2-Ekzistojnė vetėm dy lloje femrash: ato qė flasin gjithmonė dhe ato qė nuk heshtin kurrė.....

 17. #57
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  2-Ekzistojnė vetėm dy lloje femrash: ato qė flasin gjithmonė dhe ato qė nuk heshtin kurrė.....

  Po e citoj dhe une kete

  2-Ekzistojnė vetėm dy lloje femrash: ato qė flasin gjithmonė dhe ato qė nuk heshtin kurrė.....

 18. #58
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Po e citoj dhe une kete

  2-Ekzistojnė vetėm dy lloje femrash: ato qė flasin gjithmonė dhe ato qė nuk heshtin kurrė.....
  Hahahhaha!

 19. #59
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Po e citoj dhe une kete
  hahahahaha po pse?...apo se eshte fiks sic mendojne meshkujt?...qe femrat flasin shume!...nuk eshte e vertet,ishte thjesht nje shaka

 20. #60
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  ....femra.... nuk bertet... provon kordat e saj zanore !!!!!
  ....femra... nuk vuan per dashuri..... thjesht ben kontradit me ndjenjat e saj !!!!!
  ....femra.... nuk dehet.... thjesht eshte ne qef !!!!!
  ....femra.... nuk tradheton... hakmerret !!!!!!
  ....femra... nuk ben thashetheme.... ajo shkemben informacione !!!!!!!
  ....femra... nuk ofendon..... eshte thjesht e sinqerte !!!!!!
  ....femra... nuk mashtron mashkullin..... ajo ve ne praktike.... ato c'ka shikon e meson nga ai !!!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 9 FillimiFillimi 12345678 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 22-02-2013, 09:38 PM
 2. Urime te menēura e argetuese per martese !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 07:11 PM
 3. Aforizma/Thenie per Femrat!
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 30-07-2012, 10:40 AM
 4. Facebook me “reklama tė menēura” qė lidhen me statusin
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-03-2011, 06:00 PM
 5. Femrat me gjinj tė mėdhenj janė mė tė menēura
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 10:38 AM

Etiketat pėr kėtė Temė