Urime Mimes per Theon


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Urime Mimes per Theon

  Receta Gatimi

  Sot erdhi ne jete Theo, cuni i mami Mimes.

  Urimet me te mira, per Theon e vogel te kete nje jete te gjate, me shendet dhe lumturi.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Urime Mimes per Theon

  Urime te te rroje djali, dhe tjeter here me vajze!  Congratulations!

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Urime Mimes per Theon

  I UROJ THEOS JETE TE GJATEE LUMTURI. TE RRITET I BUKUR I FORTE SI NENA DHE BABAI.
  URIME MIMA SIC THOT EDHE RENI ME VAJZE HERE TJETER,(kerkoja dakut formulen )

 4. #4
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Urime Mimes per Theon

  BEAUCOUP DE FELICITATIONS POUR LE PETIT THEO....
  LA PROCHAINE FOIS UNE PETITE SOEUR!!!
  CONGRATULATIONSSSSSS

  URIME NGA ZEMRA MAMI MIMA
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Urime Mimes per Theon

  Zoti e bekofte Theon dhe qofte nje femije i shendetshem!

  p.s nga gezimi mblodha gjithe bebat e internetit une


 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Urime Mimes per Theon

  Sa e mora vesh, thash te hap nje teme te re Mimes, por me paska anticipuar Kuklla!!

  Nje Lindje per pergezim, urimet e mia me te sinqerta per mamin dhe Theon te vockel!
  Me nje jete te mbushur plot surpriza te bukura!


  Te puth fort!

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Urime Mimes per Theon

  Uf, me ne fund gjeta pak kohe per te bere nje xhiro ketej ...

  Faleminderit shume per urimet tuaja, me behet shume qefi
  Gjithe te mirat e kesaj bote per ju , ju perqafoj plot miqesi+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pershendetje dhe urime
  Nga Donika Krassniqi nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-06-2011, 11:46 AM
 2. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM
 3. Urime per 1 Shtatorin
  Nga veton13 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 05-09-2009, 09:49 PM
 4. Urime Rovi!
  Nga Nerti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-06-2008, 08:28 PM
 5. Urime
  Nga kenan nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-01-2007, 11:27 AM