Olta Gixhari dhe Zhaku janė sot para njė sfide tė vėshtirė, por shumė intriguese. Njėra prezantuese dhe tjetra skenariste dhe regjisore, ato do tė jenė skuadra e vajzave, qė do tė realizojnė “Kafazi i artė” nė “News 24”. Por duket se Olta dhe Zhaku janė shumė mike bashkė, pasi ato shpesh ndajnė sė bashku edhe disa orė tė natės. Dy vajzat simpatike shihen shpesh nė pub-et e njohura tė kryeqytetit. Kėsaj here ato kishin zgjedhur “Austria”-n.

Panorama Plus