Si mund te hap nje faqe internteti Falas


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e andi_pg
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  Pogradec
  Postime
  45
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Si mund te hap nje faqe internteti Falas

  Receta Gatimi

  Pershendetje te gjitheve. Do te doja te pyesja ne lidhje me krijimin e nje faqeje web-i ne sherbim te shkolles, ne adresen www.freewebs.com qe ofron site falas. Por nuk di se si te krijoj linke. A mund te me thote ndonjeri prej jush si duhet te veproj?
  Falemindeit.

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e andi_pg
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  Pogradec
  Postime
  45
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  SI MUND TE HAP NJE FAQE INTERNETI FALAS

  ME NDIHMONI JU LUTEM TE HAP NJE FAQE WEBI FREE. SEPSE ME DUHET PER SHKOLLEN.
  TE LUTEM RENIX, ME KTHE NJE PERGJIGJE NQS MUNDESH.
  CIAO

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: SI MUND TE HAP NJE FAQE INTERNETI FALAS

  Po sigurisht

 4. #4
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  N.q.s doni un mund tju ndihmoj , ne webfaqe , qe faqet e mija qe i kam kriju shikoni n.q.s se ju pelqejn un do tua krijoj.

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e cyrih
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  23
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  po andi_pg falas dhe shume e lehte e ki
  www.ucoz.com
  ke mundsi ni domino te mire ta regjistrosh per 10 min
  suksese

 6. #6
  Shtyp Alt+F4!!!!! 10% Maska e genocid
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  83
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  nje faqe me .tk ta krijoj une. faqe me .com, apo .net apo te tjera krijohen me leke, nuk i gjen kund falas.

 7. #7
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Smile

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga cyrih Lexo postimin
  po andi_pg falas dhe shume e lehte e ki
  www.ucoz.com
  ke mundsi ni domino te mire ta regjistrosh per 10 min
  suksese
  shum e bukur kjo eshe un krijova nje website timin...

 8. #8
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Get your free Website : http://erblhosting2.0lx.net

  Hini regjistrohuni , jepni te dhenat e sakta , duhet qe te perdorni nje user GMAIL , duhet te jet valid dhe me pas ta kontrolloni sepse do tju vi nje link per aktivizim te userit.

  INFO :


  250 MB disk space
  Vista Panel

  Web mail
  6 GB Monthly transfer
  Password protected folders

  POP email accounts
  Automatic installer
  3 MySQL databases
  FTP account
  Park Domains
  5 Add-on domains
  Php MyAdmin
  5 Sub domains
  Browser File manager

  Clustered servers

 9. #9
  i/e rregjistruar Maska e sameti
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  hey a mundesh te ma hapesh mua nje faqe interneti me.tk ne qofte se mundesh kontakto ne adresen e-mailit te timen
  sami_smakaj@hotmail.com ose sametsmskaj2009@live.com

 10. #10
  i/e rregjistruar Maska e besi2009ever
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Mund te krijoni dhe tek http://blog.al por per momentin jane duke kaluar ne wordpress 3.0 dhe nuk eshte aktive.

 11. #11
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ju lutem a mundeni me tregu ma hapa ose konkretisht se nuk po munda kurrsesi

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Si hoster ju sugjeroj boxhost.me i cili ofron 10gb disc space.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-03-2013, 09:07 PM
 2. Web faqe pa pagese - Web faqe falas
  Nga NickAlb nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 06-06-2010, 03:14 PM
 3. Faqe interneti nga ku mund te dėrgohen SMS!
  Nga ernest26431 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 22-08-2009, 08:01 PM
 4. Njė faqe qe mund te shikoni dhe beni nyja
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-03-2009, 08:28 PM
 5. Faqe me MP3
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM