Vite tė gjata pėr LIRENTI.COM..


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Vite tė gjata pėr LIRENTI.COM..

  Receta Gatimi

  Sot ka ditėlindjen sofra jonė shqiptare Lirenti.com


  Duke qenė se jam njė ndėr anėtarėt e parė (shikoni datėn e rregjistrimit ) qė pėrqafuan kėtė ide i uroj vite tė gjata sitit dhe krijuesit tė kėtij siti dhe argėtim tė kėndshėm tė gjithė anėtarėve tė tij.


  Urime.


  Me respekt, Niko

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Re: Vite tė gjata pėr LIRENTI.COM..

  faleminderit per urimin drejtuar ne antarve,

  edhe une i uroj vite te gjata edhe gjera sa me te reja.

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e Flashi
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  51
  Reputacioni
  0

  Re: Vite tė gjata pėr LIRENTI.COM..

  I Uroj gjitha te mirat tere stafit drejtues te Lirentit.com,dhe vetem suksese ne te ardhmnen....

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Vite tė gjata pėr LIRENTI.COM..  U ben plot 2 vjet! Uroj shume vite te tjera mes kesaj shoqerie fantastike dhe pse jo mos ta zgjerojme me shume rrethin!!!


 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Vite tė gjata pėr LIRENTI.COM..

  Urime Lirentit, per pervjetorin e 2 te tij.
  Ne keto 2 vite Lirenti ka bere shume miq, ka trajtuar shume tema interesante, ka shume diskutime dhe lojra.
  Lirenti ka qene gjithmone prane nesh dhe me bujarine e tij na ka rezervuar gjithmone vend qe secili nga ne te shkruaje disa rreshta dhe na eshte gjendur gjithmone prane ne kerkesat qe kemi patur..

  Vazhdo keshtu Lirent dhe miqte do te shtohen ne vazhdimesi.

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Vite tė gjata pėr LIRENTI.COM..

  Urime Lirenti.com vite te shumta dhe te mbushura me tema, diskutime dhe anetare!


 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Vite tė gjata pėr LIRENTI.COM..

  Sa me shume suksese per Lirenti.com dhe per anetaret e tij!

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Vite tė gjata pėr LIRENTI.COM..

  Sukse per per Lirenti, sa me shume Anetare. dhe sa meshume ditlindje te tjera per lirentin

 9. #9
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Vite tė gjata pėr LIRENTI.COM..

  Urime , Urime dhe gezofte vite sa me te bukura


 10. #10
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Re: Vite tė gjata pėr LIRENTI.COM..

  I uroj LIRENTI.COM nje vazhdimsi sa me te gjate.

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Elvana Gjata nė Dancing With the Stars
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 01:50 PM
 2. Femrat pelqejne puthjet e gjata
  Nga labja nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-11-2011, 07:47 PM
 3. Flokėt 2.6 metra tė gjata
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-04-2010, 05:34 PM
 4. Elvana Gjata me videoklip te ri
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-08-2009, 03:38 AM