Gezuar 28-29 nentorin


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Gezuar 28-29 nentorin

  Receta Gatimi

  Gezuar te gjithe shqiptarve kudo qe ndodhen festen e pavarsis

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Flashi
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  51
  Reputacioni
  0

  Re: Gezuar 28-29 nentorin

  Flm,po ashtu edhe une jua uroj te gjithe shqiptareve anembane rruzullit tokesor qe egzistojne Urime 28 Nentori Festa e Flamurit e gjithe Kombit Shqiptar

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Gezuar 28-29 nentorin

  Gėzuar festat tė gjithė shqiptarėve kudo qė ndodhen.


  ns

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Gezuar 28-29 nentorin

  Gezuar te gjithe shqiptareve!

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Gezuar 28-29 nentorin

  GEZUAR FESTEN E PAVARSISE GJITHE SHQIPTAREVE NE MBARE BOTEN !

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Iniciativa per 28 Nentorin ne Twitter
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 15-11-2012, 05:39 PM
 2. Urime 28 Nentorin - Dita e Pavarsise
  Nga Administratori nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 04-12-2011, 12:59 AM
 3. Gezuar 28 nentorin !
  Nga ulkina nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2010, 01:36 PM
 4. Urimi per 28 Nentorin - Video HD
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-11-2009, 09:33 AM