[Urime] Gėzuar Shėn Valentinin


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  [Urime] Gėzuar Shėn Valentinin

  Receta Gatimi

  Ju urojmė tė gjithėve

  GĖZUAR SHĖN VALENTININ!  Love is patient, love is kind. It does not envy, it does not boast, it is not proud. It is not rude, it is not self-seeking, it is not easily angered, it keeps no record of wrongs. Love does not delight in evil but rejoices with the truth. It always protects, always trusts, always hopes, always perseveres. Love never fails.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2

  Re: [Urime] Gėzuar Shėn Valentinin

  gezuar te gjithve

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: [Urime] Gėzuar Shėn Valentinin

  Kudo


  Dhuro
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Shen Valentinin!
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-02-2012, 01:53 PM
 2. Gezuar Shen Valentinin 2011!
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-01-2011, 11:47 PM
 3. Gezuar Shen Valentinin
  Nga MAJDI nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-02-2010, 11:41 PM
 4. Gėzuar Shėn Valentinin.
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 16-02-2009, 11:30 AM
 5. Gezuar Shen Valentinin!
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-02-2008, 08:15 PM