Cfare personaliteti jeni ne baze te grupit te gjakut


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Cfare personaliteti jeni ne baze te grupit te gjakut

  Receta Gatimi

  Stefi Tola

  Japonezet jane shume te dhene per tipologjine e gjakut. Jane dhjetra manuale qe sjellin profilin e karakterit te njerzeve ne baze te grupit te gjakut qe i perkasin.

  Grupi A: Te rezervuar e te embel, shume te ndjeshem ne gjithcka, jane manjake te perfeksionit deri ne eksagjerim. Shembull Britney Spears.

  Grupi O : Jane fitimtare te lindur, sportive, kurioze, te sigurt ne vetvete. Mund te besojne ndonjehere gjithcka si fakt te kryer. shembull, Elizabeta II, Elvis Presley

  Grupi B : Mendimtare te lire, sjellin shume alegri ne ambientet qe frekuentojne. Shembull, Jack Nichoson

  Grupi AB : Jetojne me nje nivel jete shume te larte, jane te prirur per artin por edhe per komanduar. Shembull Mao Cedong.

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Cfare personaliteti jeni ne baze te grupit te gjakut

  Hehe! Grupi fitimtar eshte i imi!!!!

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Cfare personaliteti jeni ne baze te grupit te gjakut

  genjeshtare eshte grupi im

 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Cfare personaliteti jeni ne baze te grupit te gjakut

  po duhet ti ndash grupet e gjakut ne negative ose pozitive.

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Cfare personaliteti jeni ne baze te grupit te gjakut

  Erlind ajo nuk diskutohet qe cdo grup gjaku ka dhe rezus por ketu flitet per grupin jo per rezusin e grupit te gjakut. (te doli ty apo jo?)

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Cfare personaliteti jeni ne baze te grupit te gjakut

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla
  genjeshtare eshte grupi im

  Ehm..... Une mund te jem hajdute qe te kam vjedhur grupin: se ke lindur para meje, por genjeshtare kurre!!!

 7. #7
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Cfare personaliteti jeni ne baze te grupit te gjakut

  per mua pak a shume po.

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Cfare personaliteti jeni ne baze te grupit te gjakut

  Mendimtare te lire, sjellin shume alegri ne ambientet qe frekuentojne.

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Cfare personaliteti jeni ne baze te grupit te gjakut

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla

  Grupi A: Te rezervuar e te embel, shume te ndjeshem ne gjithcka, jane manjake te perfeksionit deri ne eksagjerim. Shembull Britney Spears.
  Tamam ashtu sic jam

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Cfare personaliteti jeni ne baze te grupit te gjakut

  Shume interesante, une nuk e di fare se fare grupi jam.

 11. #11
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Re: Cfare personaliteti jeni ne baze te grupit te gjakut

  O Jam une po sme pelqeka shume ky grupi im ne baza te shkrimeve me pelqen te isha AB

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Cfare personaliteti jeni ne baze te grupit te gjakut

  Grupi O : Jane fitimtare te lindur, sportive, kurioze, te sigurt ne vetvete. Mund te besojne ndonjehere gjithcka si fakt te kryer. shembull, Elizabeta II, Elvis Presley

  100% une kjo !

 13. #13
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  sa mire...qenka e vertete..une i kam ato karakteristikat e grupit tim....flm kuklla

 14. #14
  i/e rregjistruar Maska e Kastriot1
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Edhe une grupi A jam, por nga te gjitha ato qe jane me poshte asnje nuk korespodon nga ai qe jam!
  Grupi A: Te rezervuar e te embel, shume te ndjeshem ne gjithcka, jane manjake te perfeksionit deri ne eksagjerim.

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dhe grupi im 0 grup i pare doli flm

 16. #16
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  grupi im
  Grupi O : Jane fitimtare te lindur, sportive, kurioze, te sigurt ne vetvete. Mund te besojne ndonjehere gjithcka si fakt te kryer. shembull, Elizabeta II, Elvis Presley
  po do ishte me mire te ishte pak me e sakte....... 0-pozit dhe 0-negativ...
  un psh jam negativ

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Test: Ēfarė personaliteti keni?
  Nga Altin111 nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 20-06-2013, 07:00 PM
 2. Psikotest - Ēfarė personi jeni?
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 11-02-2012, 12:38 PM
 3. Psikotest - Ēfarė personi jeni?
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 29-05-2011, 09:07 PM
 4. Dobėsohu nė bazė tė grupit tė gjakut
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 02:22 PM
 5. Dieta e grupit tė gjakut 0
  Nga ardona nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-11-2010, 12:30 AM