Gezuar Krishtlindjet


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Gezuar Krishtlindjet

  Receta Gatimi

  Te gjitheve anetareve te forumin tone ju uroj nga zemra GEZUAR KRISHTLINDJET

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Gezuar Krishtlindjet

  Edhe nga mua gezuar krishtlindjet te gjith antarve te ketij forumi.

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Gezuar Krishtlindjet

  urime te gjithve per festat
  GEZUAR KRISHLINDJET

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Gezuar Krishtlindjet

  Gezuar te gjitheve 1 Krishtilindje te lumtur, me surpriza te kendshme, paqe dhe harmoni!

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Gezuar Krishtlindjet


  Gezuar, gezuar Krishlindjet te gjitheve

  Shpresoj qe babagjyshi ju beri te lumtur me dhurata

 6. #6
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Gezuar Krishtlindjet

  GEZUAR KRISHTLINDJET TE GJITHEVE.

  Uroj qe keto te jene krishtlindjet me te lumtura per te gjithe.

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Gezuar Krishtlindjet

  Gezuar Krishtlindjen te gjitheve! Uroj qe Perendia te sjelle paqe ne zemrat dhe familjet tuaja. Lindja e Krishtit ishte eshte nje shprese dhe bekim per njerezimin. Uroj qe Krishti te linde dhe ne zemrat tuaja!

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Re: Gezuar Krishtlindjet

  Ju uroj te gjitve Gezuar Krishlindjet dhe zoti ju ndihmoft ne cdo aspekt te jetes.

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Gėzuar Krishtlindjet!
  Nga Administratori nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-12-2012, 12:44 AM
 2. Foto dhe karta per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 31-12-2010, 06:13 PM
 3. Krishtlindjet ne kohen Moderrne!
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-12-2010, 02:07 PM
 4. Spears uron Krishtlindjet nė mars
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 29-03-2009, 07:14 AM
 5. ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 02-01-2008, 10:05 PM